facebook

Nartorama Domki

_DSC_3736end
_DSC_3716end
_DSC_3685end
_DSC_3527end
_DSCF0779end
_DSCF0763end
_DSCF0743end
_DSC_3748end

 

Powrót do listy Noclegów

Nartorama Domki


PRZEJDŹ NA OFICJALNĄ STRONĘ OBIEKTU

Oferujemy Państwu wypoczynek w całorocznych, ogrzewanych, dwupoziomowych domkach drewnianych, przygotowanych dla 1-9 osób. W naszych domkach zapewniamy komfort i wygodę zarówno dla rodziny jak i grupy przyjaciół. W chwili obecnej do dyspozycji Państwa oddajemy 3 domki, w tym jeden z nich wyposażony został w saunę do dyspozycji na wyłączność. W kolejnym etapie zostaną oddane następne 3 domki.

Domki położone w bliskiej odległości od głównej drogi w Zieleńcu, otoczone młodymi świerkami stanowią cichą, spokojną i niewidoczną enklawę. Ich mega atutem jest bliska odległość do stoków i wyciągów. Na terenie domków znajduje się parking na samochody. Do dyspozycji gości są również: miejsce na ognisko/grill, boisko sportowe, plaża, miejsca zabawy dla dzieci. Możliwe jest również wynajęcie miejsc do zorganizowania spotkań/ imprez okolicznościowych. W bliskiej odległości znajduje się również ośrodek, w którym można wykupić wyżywienie.

Na parterze domku znajduje się przedsionek z szafą oraz dwoma szafami na sprzęt zimowy wyposażonymi w suszarkę , łazienka z prysznicem, przytulny salon z rozkładanym narożnikiem oraz TV, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz część jadalniana z drewnianym rozkładanym stołem z krzesłami.

Na poddaszu znajduje się wc oraz dwie sypialnie. W większej z nich oddajemy dla Państwa łóżko małżeńskie (możliwość rozsunięcia na dwa łóżka pojedyncze) oraz narożnik z funkcją spania. W mniejszej znajdują się trzy osobne łóżka (istnieje możliwość złączenia dwóch z nich w jedno łóżko małżeńskie).

Serdecznie zapraszamy

Udogodnienia

Parking

 Zieleniec 135, 57-340 Duszniki-Zdrój

 519 052 519www.nartoramadomki.plZieleniec 135, 57-340 Duszniki-Zdrój

W celu zarezerwowania pobytu
skontaktuj się z ośrodkiem