facebook

Zmiana terminu zawodów Pucharu Orlicy

Dodano: 26.12.2022

Musimy przyznać, że nie na taki prezent od aury liczyliśmy. Na pewno będziemy się odwoływać! Niezależnie jednak od wyników postępowania dziś jesteśmy zmuszeni odwołać pierwszą rundę zawodów Pucharu Orlicy w sezonie. 

Wszystko przez niewystarczającą ilość śniegu na trasie W5 w części gdzie zawsze organizowane były zawody. Ustawienie na niej slalomu spowoduje, że nie zostanie już miejsca dla narciarzy, na co pozwolić sobie nie możemy w tym szczególnym okresie. Mamy nadzieję, że te trudności to jednak chwilowy wypadek przy pracy (aury!), a mocniejsza wersja zimy już niebawem pod Orlicę powróci. O nowym terminie będziemy niezwłocznie informować.

Cały czas monitorujemy sytuację i działamy na bieżąco, aby w warunkach, które mamy, najlepiej przygotować stoki. Bacznie analizujemy też prognozę pogody. Jak tylko spadnie temperatura, błyskawicznie rozpoczniemy naśnieżanie.

Śledźcie uważnie naszą stronę i profile w mediach społecznościowych, z których najszybciej dowiecie się, jak przedstawia się sytuacja w Zieleńcu. Mamy nadzieję, że lada dzień poinformujemy Was, że mróz (i śnieg – sztuczny bądź prawdziwy) powróciły pod Orlicę na dobre.


Paczka informacji praktycznych:

  • Zapraszamy do zakupów skipassów w naszym sklepie internetowym!(cały czas można wyrwać jeszcze zniżkę!)
  • Aktualny cennik na sezon 2022/2023 dostępny jest tutaj.
  • Listę hoteli i pensjonatów znajdziecie tutaj, natomiast pełną bazę gastronomiczną tutaj. 
  • Podgląd warunków zawsze i przez całym czas na naszych kamerach online
  • Szczegółowa prognoza pogody jest pod tym linkiem.

Wbijajcie również na nasze socjale!

Cały czas gorąco zachęcamy Was też do aktywności na naszych profilach i w kanałach w mediach społecznościowych:


[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: