facebook

„Zjazd na byle czym” w Zieleńcu!

Dodano: 20.02.2018

Koniec zimowych ferii zakończymy w Zieleńcu z przytupem! W sobotę, 24 lutego odbędzie się u nas jedna z najbardziej odjechanych imprez na śniegu – będzie to oczywiście konkurs „Zjazd na byle czym”. 

Mistrzowie prędkości i niekonwencjonalnych zwrotów akcji postarają się opanować ustawioną przez organizatorów trasę, która na pewno nie będzie należała do łatwych! Mało tego – korzystać będą mogli wyłącznie z dostarczonych przez organizatorów pojazdów. Dobrą wiadomością jest oczywiście to, że sił w zawodach może spróbować każdy – warunkiem jest oczywiście ukończenie 18 roku życia.

Impreza, której głównym partnerem jest LV BET, rozpocznie się punktualnie o godzinie 10:00 i potrwa do 16:00. Trasa zostanie wyznaczona w Half Pipe Winterpol. Aby stanąć na starcie zawodów, należy się wcześniej zapisać do udziału – będzie można to zrobić bezpośrednio na stoku przy miejscu zawodów. Sama konkurencja polegać będzie oczywiście na możliwie najszybszym pokonaniu wyznaczonej trasy (każdy z uczestników będzie miał dwie próby) oraz ominięciu ustawionych przeszkód. Uwaga – za każde pozaprzepisowe ominięcie przeszkody, doliczanych będzie pięć sekund kary!

Czym jednak byłyby zawody, bez wartościowych nagród? Najlepsi w konkursie Zjazdu na byle czym otrzymają:

1. Kamerę Go Pro Session 5,

2. Głośnik JBL Flip 4

3. Słuchawki Marshal Major 2.

Dodajmy oczywiście jedną istotną informację w odniesieniu do regulaminu zawodów – udział w nich, ze względu na specyfikę wydarzenia, bierzecie na własną odpowiedzialność.

Prognozy na najbliższy weekend zapowiadają piękne słońce i siarczysty mróz – uwaga, spodziewamy się nawet -10 stopni! Warto wziąć więc to pod uwagę i odpowiednio się przed taką temperaturą zabezpieczyć. Oczywiście ruch zrobi swoje, jednak nie zapominajmy, że tak niska temperatura nakłada na nas obowiązek odpowiedniego ubioru i racjonalnego zachowania się w trakcie całego dnia.

Czekamy zatem na Was i bardzo serdecznie do Zieleńca zapraszamy. Zima ma się u nas doskonale (podobnie zresztą jak panujące na stokach warunki), a wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach będziemy mieli do czynienia z najdoskonalszą jej odsłoną!

Do zobaczenia na stoku i byle czym! 


REGULAMIN KONKURSU „ZJAZD NA BYLE CZYM”


 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: