facebook

Zimowy meldunek spod Orlicy

Dodano: 27.12.2022

Pierwszy dzień po świętach przywitał nas przymrozkami, dzięki czemu z samego rana ruszyły armatki. Pokrywy śniegu przybywa, a my robimy wszystko, aby z panujących w górach warunków „wycisnąć” wszystko, co się da. Nie ukrywamy jednak, że w ostatnich dniach aura niestety specjalnie nam nie sprzyjała.

Cieplejsze ostatnie dni spowodowały, że panujące wcześniej doskonałe warunki na trasach warunki uległy zmianie. Sporo wykonanej przez nas jeszcze przed sezonem pracy poszło w pewnym sensie na marne, bo jak pamiętacie, sam początek sezonu był w Zieleńcu naprawdę znakomity. We wtorek mamy pod Orlicą okno pogodowe (co w praktyce oznacza u nas temperaturę poniżej zera), dlatego staramy się je wykorzystać do maksimum. Armatki pracują pełną parą, my pracujemy nad optymalnym przygotowaniem stoków.

Aktualnie dostępne są u nas tylko wyznaczone części tras, które zostały przygotowane do jazdy – dlatego prosimy szusować tylko po wyznaczonych częściach stoku!

Oczywiście obecnie ośrodek pracuje pełną parą od 09:00 do 20:00.

W hotelach jest wielu gości, oprócz kolei i wyciągów czynne są oczywiście wypożyczalnie sprzętu, szkoły narciarskie, baza gastronomiczna. W samym Zieleńcu panuje kapitalna, świąteczna atmosfera, której towarzyszyć będzie w kolejnych dniach mnóstwo pięknego, górskiego słońca.

Poniżej link do dostępnych tras i wyciągów:

 


INFORMACJE PRAKTYCZNE:

  • Zapraszamy do zakupów skipassów w naszym sklepie internetowym!(cały czas można wyrwać jeszcze zniżkę!)
  • Aktualny cennik na sezon 2022/2023 dostępny jest tutaj.
  • Listę hoteli i pensjonatów znajdziecie tutaj, natomiast pełną bazę gastronomiczną tutaj. 
  • Podgląd warunków zawsze i przez całym czas na naszych kamerach online
  • Szczegółowa prognoza pogody jest pod tym linkiem.

Wbijajcie również na nasze socjale!

Cały czas gorąco zachęcamy Was też do aktywności na naszych profilach i w kanałach w mediach społecznościowych:


[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: