facebook

Radio Opole na stokach w Zieleńcu. Spędź ferie aktywnie!

Dodano: 12.01.2018

Świetna zabawa i liczne atrakcje czekają na wszystkich, którzy odwiedzą wkrótce Zieleniec Sport Arena. W kolejne soboty: 13, 20 i 27 stycznia od 7:00 do 17:00, a także w niedziele (14, 21, oraz 28 stycznia) wraz z audycją „Mamy weekend” – Radio Opole będzie nadawać prosto z zielenieckich stoków! Konkursów i wspólnej zabawy nie zabraknie. Wszystko w ramach akcji „Zima z Radiem Opole”.

W kolejne trzy weekendy stycznia nasi goście odwiedzą inne miejsce w Zieleńcu. I tak w najbliższy nadawać będą ze stoków ośrodków Diament i Nartorama (dokładnie przy karczmie Diament). Tydzień później radiowe fale i audycja popłynie w eter ze stoków Gryglówki oraz Bartusia, natomiast ostatni weekend Zimy z Radiem Opole będzie miał miejsce na stoku Mieszko.

Dodatkowo od 8 do 27 stycznia w audycji „Na dzień dobry” polecamy wzięcie udziału w konkursie związanym z zimową akcją Radia Opole (link do informacji o konkursach). Codziennie do wygrania są 3 karnety na wszystkie stoki Zieleniec Sport Arena, natomiast w piątki 19 i 26 stycznia wygrać można samochód marki Seat z pełnym bakiem na cały weekend!

Kto nie będzie mógł stawić się na miejscu, niech koniecznie włączy Radio Opole! W studiu plenerowym w soboty od godz. 7:00 do 17:00 z samego rana powita Was Paweł Konieczny w audycji „Mamy weekend”. Od godz. 12:00 do 15:00 program „Ze zdrowiem Ci do twarzy” poprowadzi Katarzyna Zawadzka, która z pewnością natchnie wszystkich dobrą energią, a na koniec Tomasz Wojtyłko poprowadzi audycję „Tak to działa”.

Partnerami akcji zimowej Radia Opole są Seat Lellek Opole oraz Licencjonowana Szkoła Narciarska Snow Way z Opola.

Więcej informacji na temat całej akcji dostępnych jest na stronie internetowej Radia Opole. Warto wziąć także udział w sondzie dotyczącej ulubionych ośrodków narciarskich wybieranych przez mieszkańców województwa opolskiego.

Do zobaczenia w Zieleńcu i usłyszenia w Radiu Opole!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: