facebook

Zieleniec zaprasza na sylwestrowe #szusowanko!

Dodano: 27.12.2017

Święta, święta i po świętach. Jednak zabawa i świętowanie w Zieleńcu trwa w najlepsze. Powoli nadchodzi czas na pożegnanie starego i przywitanie nowego roku. Gdzie i jak? Oczywiście na nartach i zielenieckich stokach. 

Kolejne wydarzenie, które wpisuje się już w tradycję naszej stacji narciarskiej – Sylwester na stoku. Oczywiście w okresie świąteczno-noworocznym kręcić można u nas praktycznie cały czas. Ale to właśnie w ten wyjątkowy wieczór będziemy dla Was otwarci aż do 1:00 w nocy! 

Ważna informacja dotyczy obowiązujących w ten dzień karnetów. Do godziny 22:00 ważne będą te, zakupione na konkretny dzień. Jeśli jednak macie w planach nocne #szusowanko do 1:00 w nocy, konieczny będzie zakup karnetu sylwestrowego. Jego cena do 85 złotych za bilet normalny oraz 75 za bilet ulgowy.

W samego Sylwestra czynne do 1:00 w nocy będą wszystkie oświetlone stoki. Czynna będzie także część wypożyczalni i szkółek narciarskich – cóż w końcu stoi na przeszkodzie, aby i w tym wyjątkowym dniu nieco podszkolić narciarskie umiejętności.

Pamiętajmy jednak, że sam Sylwester to nie tylko narty, ale także dobra zabawa! Dlatego też przy niektórych stokach będzie można poruszać się w rytm puszczanej przez DJ’ów muzyki. Czynne będą także niektóre bary i restauracje, które również serdecznie zapraszają na wieczorną zabawę. Natomiast punktualnie o północy odbędzie się tradycyjny pokaz sztucznych ogni – zamierzamy z przytupem powitać Nowy Rok!

1 stycznia nie śpimy dłużej – wyciągi i koleje czynne będą od godziny 9:00 do 22:00.

Przy okazji sylwestrowego, ale i każdego innego #szusowanka, gorąco apelujemy wszystkich odwiedzających nasze skromne progi o rozwagę na stokach i odpowiedzialne z nich korzystanie. Pamiętajmy, żeby dbać nie tylko o swoją kondycję i dobrze przed nartami się rozgrzewać, ale też o tych, którzy poza nami ze stoków korzystają. Zieleniec Sport Arena to ośrodek dla całych rodzin i szusują u nas przedstawiciele wszystkich pokoleń. Zależy nam zatem bardzo, aby wszyscy czuli się u nas dobrze i bezpiecznie. 

Zapraszamy Was zatem gorąco na sylwestrowe #szusowanko, składając przy tym najserdeczniejsze życzenia dobrego i pełnego sukcesów nowego, 2018 roku. Niech nie będzie on gorszy, niż 2017, który pewnie dla wielu z Was był całkiem udany. Spędzajcie możliwie najwięcej czasu robiąc to, co lubicie najbardziej – niech ruch i aktywny wypoczynek towarzyszą Wam przez wszystkie dwanaście miesięcy – bez wyjątku na porę roku czy panującą aurę.

Wierzymy, że wiele tych chwil spędzicie w naszych stronach – teraz na nartach, a potem spacerując, jeżdżąc na rowerze, nartorolkach czy przemierzając piękne szlaki otaczających Zieleniec gór.

Do siego roku!

Sylwester w Zieleńcu2
Sylwester w Zieleńcu3
Sylwester w Zieleńcu4
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: