facebook

Zieleniec i Radio Eska zapraszają Snow City 2018!

Dodano: 11.01.2018

Czas na zabawę, czas na party! Na śniegu oczywiście i w towarzystwie jednej z najpopularniejszych stacji w naszym regionie – Radia Eska! Weekend stycznia (12-14) zapowiada się naprawdę wystrzałowo – i do tego – na radiowej antenie!

Z zimy trzeba korzystać, ile się da. Tym bardziej, że w tym sezonie ma się ona naprawdę świetnie, a końca jej nie widać. Dodatkowo rozpoczynają się także niebawem zimowe ferie, dlatego też postanowiliśmy do wspólnej zabawy na śniegu zaprosić Radio Eska, które już 12 stycznia zagości w naszej narciarskiej stacji.

Cóż to oznacza w praktyce? Muzykę, zabawę i narty, narty, narty

(względnie oczywiście snowboard). 

Impreza startuje 12 stycznia punktualnie o 16:00 i trwać będzie niemal bez przerwy aż do końca niedzieli, 14 stycznia. Centralnym punktem wydarzenia będzie stok przy kolei kanapowej W3 (pomarańczowa kanapa Winterpol)

Winter City to zimowa wersja popularnego programu ESKA Summer City, który cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród widzów ESKA TV, jak i oczywiście słuchaczy stacji pod tą samą nazwą. Wszystko po to, aby pokazać ciekawe miejsca w Polsce miejsca, w których można się doskonale bawić i odpoczywać na świeżym powietrzu.

Nie inaczej będzie w przypadku Zieleńca. Ekipa Radia ESKA wpadnie w odwiedziny na cały weekend i relacjonować będzie wszystko to, co będzie się działo na stokach i poza nimi.

Oprócz wielu w ciągu tego weekendu atrakcji będzie także możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będą mega nagrody od Radia ESKA. Wystarczy zrobić na stoku zdjęcie, oznaczyć hashtagiem #ESKAZIMA i gotowe! Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępny jest na stronie www.eska.info.pl.

Szczegółowy plan całego weekendu zapowiada się następująco:

 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: