facebook

Zieleniec zaprasza na Zawody Wielkanocne

Dodano: 22.03.2018

A to niespodzianka! Sprzyjająca aura i warunki narciarskie umożliwiły nam organizację jeszcze jednych w tym sezonie zawodów narciarskich. Odbędą się one w lany poniedziałek, 2 kwietnia i rozegrane zostaną w podobnej formule, w której odbywa się cykl zawodów o Dziecięcy Puchar Orlicy. 

Zawody Wielkanocne będą przede wszystkim dobrą zabawą na zakończenie narciarskiego sezonu 2017/2018. Zieleniec pełen będzie odwiedzających nas w trakcie świąt gości, co skłoniło nas, żeby dołożyć do bogatej oferty ośrodka jeszcze jedną atrakcję. Będzie ona tym większa, że niewiele tego typu imprez organizowanych jest w kwietniu.

Zawody wielkanocne rozegrane zostaną w bardzo podobnej formule do tej, którą stosujemy przy wszystkich rundach zawodów o Dziecięcy Puchar Orlicy. Różnica jednak polegać będzie na tym, że wprowadzona zostanie kategoria OPEN dla kobiet.

Aby jednak nic nikomu nie umknęło, przypominamy wszystkie kategorie:

  • Smerfy: rocznik 2012 roku i młodsze;
  • Skrzaty: rocznik 2010-2011;
  • Krasnale: rocznik 2008-2009;
  • Starsze Krasnale: rocznik 2005-2007;
  • Elfy: rocznik 2002-2004;
  • Open Kobiety: rocznik 2001 i starsze;
  • Open Mężczyźni: rocznik 2001 i starsze.

Trasa poprowadzona zostanie tym razem na stoku Wintelpol W4. Zawsze istnieje możliwość, że ze względu na panujące warunki trasa ostatecznie zostanie poprowadzona w innym miejscu. Na razie jednak nic nie wskazuje, aby coś takiego miało mieć miejsce.

Zapisy przyjmowane będą w dniu Zawodów od 9.30 do 11.00 w sekretariacie Pucharu, który mieścić się będzie w budynku „Baru Okrąglak” (przy pomarańczowej kanapie). Start pierwszego zawodnika planowany jest tradycyjnie na godzinę 11:30.

Szczegółowy regulamin zawodów dostępny jest do pobrania pod tym linkiem – jak zwykle gorąco zachęcamy do rzucenia na niego okiem jeszcze przed przyjazdem na stok.

Na prognozy pogody na najbliższe dni spoglądamy z entuzjazmem, zachowując oczywiście racjonalne podejście do tematu i biorąc przy tym pod uwagę fakt, że w kalendarzu mamy już wiosnę. Czego jednak zupełnie nie widać jak na razie w Zieleńcu.

Zapraszamy Was więc gorąco w nasze strony nie tylko na same święta, ale również w ciągu najbliższych dni. Od piątku cały ośrodek pracować będzie pełną parą, warto więc jeszcze wyjeździć ile się da, tym bardziej, że sezon narciarski zbliża się powoli do końca.

Jeśli jednak spojrzymy bardzo optymistycznie w przyszłość, to z łatwością policzyć możemy, że czeka nas jedynie 6 miesięcy bez nart. A przecież już pod koniec października należy szykować formę na kolejny narciarski sezon.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: