facebook

Zagłosuj na Zieleniec Sport Arena w plebiscycie portalu Skionline!

Dodano: 23.02.2018

Lubisz i odwiedzasz naszą stację narciarską? Weź udział w głosowaniu i pomóż nam zdobyć najlepsze miejsce w dorocznym plebiscycie organizowanym przez portal SkiOnline.pl. Głosowanie już się rozpoczęło!

Staje się to już niemal tradycją, że w szczycie zimowego sezonu portal SkiOnline.pl przygotowuje ranking najlepszych w Polsce stacji narciarskich. Jeśli Waszym zdaniem Zieleniec zasługuje na to, aby zająć w nim wysokie miejsce, gorąco zachęcamy Was do oddania głosu na naszą stację.

Jest to niewątpliwie jeden z ważniejszych rankingów przygotowywanych w odniesieniu do działalności ośrodków narciarskich w Polsce. Jego wyniki są tym cenniejsze, że na końcową pozycję zajmowaną przez poszczególne ośrodki narciarskie składa się nie tylko liczba przyznawanych punktów przez analityków portalu. Oceny dokonują także, a może przede wszystkim narciarze!

„Ranking Polskich Ośrodków Narciarskich” organizowany jest już po raz czwarty. W zeszłorocznej edycji uplasowaliśmy się na drugim stopniu podium. Po raz kolejny ustąpiliśmy znakomitej Białce Tatrzańskiej, do której w ogólnej ocenie straciliśmy jedynie 11 punktów (235 do 246). Na najniższym stopniu podium znalazł się nasz sudecki sąsiad – Czarna Góra Resort.

Niezwykle istotne są dla nas szczegóły samego badania i ocena, jaką przyznają nam czytelnicy portalu. W zeszłym roku uzyskaliśmy w tym obszarze najlepszą ocenę wśród wszystkich ośrodków narciarskich w Polsce – średnia punktów wyniosła 4,66 punktu (skala od 1 do 5).

Tegoroczna edycja raportu powstanie dokładnie na takich samych zasadach. Czytelnicy i użytkownicy wypełniają formularz, w którym ocenie poddają następujące aspekty każdej stacji: wyciągi i trasy, ofertę gastronomiczną, dojazd, parkowanie, bezpieczeństwo, ofertę i przyjazność ośrodka dla rodzin z dziećmi, poziom obsługi oraz stosunek ceny do jakości. W tych ośmiu kryteriach można przyznawać od 1 do 5 punktów.

Drugim kryterium oceny ośrodków jest subiektywna i bardzo wnikliwa ocena przedstawicieli portalu, którzy wizytują wszystkie ośrodki. Później sumowane są oceny czytelników portalu, narciarzy i analityków, na podstawie których powstaje szczegółowy ranking.

Głosy możecie oddawać już teraz, wypełniając formularz, który dostępny jest poniżej.

Z góry gorąco dziękujemy za wszystkie głosy – te, które wprawią nas w pozytywny nastrój, ale także i te, które będą dla nas mniej przychylne. Niezależnie jednak od Waszego nastawienia i okoliczności, zachęcamy Was gorąco do wypełnienia formularza. Zajmie Wam to około 15 sekund.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: