facebook

Z głową w górach – będzie o nas głośno w eterze

Dodano: 25.01.2023

Zimo, zimo, ach to Ty! Nic tak nie cieszy, jak biała sceneria i Wasza obecność pod Orlicą. Naszym śnieżnym szaleństwem lubimy się dzielić na różne sposoby. 27 i 28 stycznia w Zieleńcu przy stoku Winterpol W3 będziemy gościć Polskie Radio. Szykujcie odbiorniki, bo będzie się działo!

W ostatni weekend stycznia do Zieleniec Sport Arena zawitają reporterzy i dziennikarze z radiowej Jedynki i Trójki. Audycje w plenerze odbędą się w ramach projektu „Z głową w górach”. Cykl spotkań powstał, by przedstawić szerszej publiczności niesamowite walory przyrodnicze i kulturowe na zimowej mapie Polski.

Nie zabraknie ciekawych historii z regionu, odwiedzin okolicznych atrakcji – a na Ziemi Kłodzkiej jest w czym wybierać! W ramach spotkania „Z głową w górach” prosto z serca  Zieleniec Sport Arena zostaną zrealizowane audycje radiowe.

W piątek, 27 stycznia na audycję „Muzyczna Jedynka” (godz. 13.00) z malowniczych Gór Orlickich i Bystrzyckich zaprosi Anna Will. W programie będzie można usłyszeć ciekawe relacje i rozmowy z odwiedzającymi jeden z największych ośrodków narciarskich w Polsce – Zieleniec Sport Arena.  W sobotę, 28 stycznia specjalne „zimowe” wydanie audycji „Jedyne Takie Miejsce” (godz. 9.00), które poprowadzi Roman Czejarek. Pasjonaci białego szaleństwa będą mogli liczyć także na obszerne relacje Macieja Waleckiego.

27 stycznia, w piątek Piotr Firan – dziennikarz radiowej Trójki zaprosi na plenerową audycję „Zapraszamy na weekend” o godz. 10.00. W godz. 19.00 – 22.00 Tomasz Miara poprowadzi „górskie” wydanie audycji „Lista Przebojów Trójki”. W sobotę, 28 stycznia słuchacze będą mogli spotkać się z Piotrem Firanem, podczas audycji „Login: Aktywni” o godz. 15.00. Ekipa radiowej Trójki będzie na bieżąco prowadziła relacje w serwisach i mediach społecznościowych stacji.

My już nie możemy się doczekać na to spotkanie, smarujemy narty, odkurzamy kaski i czekamy na wspólne szusowanie z radiową ekipą. Reporterzy będą nadawali ze stoku Winterpol W3, gdzie będzie można posłuchać wywiadów i skorzystać z przygotowanych z tej okazji atrakcji. Wpadajcie, by sprawdzić do Ziela lub słuchajcie w radiu i mediach społecznościowych, o czym się mówi i co się gra pod Orlicą… w końcu czym by było radio bez muzyki!

Do zobaczenia i usłyszenia już w najbliższy piątek 27 stycznia!

Więcej informacji możecie znaleźć na stronach rozgłośni –  jedynka.polskieradio.pl oraz trojka.polskieradio.pl

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: