facebook

Wielki finał sezonu – Winterpol Family Cup

Dodano: 25.03.2019

Sezon nieuchronnie zbliża się do końca. Zanim jednak na bok odłożycie narciarski sprzęt, będziecie mogli raz jeszcze wystartować w organizowanych w Zieleńcu zawodach. Czas na rodzinne ściganie, czas na Winterpol Family Cup! Widzimy się w sobotę, 30 marca!

Wydarzenie będzie swego rodzaju podsumowaniem i zwieńczeniem wszystkiego, co działo się w tym sezonie w naszej stacji. Nie bez powodu do startu tym razem zapraszamy i małych i dużych – zależy nam, aby jeszcze raz w tym sezonie na stoku bawiły się właśnie całe rodziny i przedstawiciele wszystkich pokoleń. Patrząc na prognozę pogody na najbliższe dni o warunki i piękną aurę jesteśmy spokojni. Zapowiada się więc kapitalny weekend ze sportową rywalizacją w tle.

Formuła zawodów będzie przypominała tą, znaną Wam z Dziecięcego Pucharu Orlicy. Będą to jednak zawody rodzinne (startuje dziecko oraz rodzic), mniej będzie też kategorii wiekowych. Szczegóły zawodów przedstawiają się następująco:

Kategorie wiekowe

Zawodnicy chcący wystartować Winterpol Family Cup, podzieleni zostaną na dwie kategorie:

  • dziecko do 10 lat + rodzic
  • dziecko, które ma 11 lat lub więcej +rodzic

Zasady i trasa

Uczestnicy będą klasyfikowani w swoich kategoriach wiekowych i oczywiście najlepsza rodzina będzie ta, która uzyska najkrótszy czasy dwóch przejazdów dwóch zawodników (dziecko + rodzic). W praktyce oznacza to, że liczyć się będzie po prostu łączny czas czterech przejazdów.

Trasa ustawiona zostanie na stoku Winterpolu W5, natomiast start pierwszego zawodnika będzie miał miejsce o 11:30 (podobnie, jak ma to miejsce w przypadku DPO). Do udziału w zawodach nie będzie konieczne wniesienie opłaty wpisowej, warunkami będą jednak posiadanie aktualnego karnetu do Zieleniec Sport Arena oraz opłacenie zwrotnej kaucji za koszulkę startową (50 złotych).

Nagrodami za pierwsze miejsce w zawodach będą 2 noclegi wraz ze śniadaniami* dla całej rodziny (maksymalnie 4 osoby) w Villi Winterpol w Karpaczu.

Ważne dokumenty

Szczegółowy regulamin zawodów, do którego lektury zachęcamy przed wyjściem na stok, dostępny jest do przeczytania pod tym linkiem. Niezbędne jest także wypełnienie odpowiednich dokumentów:

Choć mamy już kalendarzową i astronomiczną wiosnę, wciąż w Zieleńcu panują zimowe warunki. Ośrodek czynny jest codziennie przez cały czas (szczegółowy rozkład jazdy na bieżący tydzień dostępny jest pod tym linkiem), możecie więc śmiało jeszcze przed sobotnimi zawodami wpaść na lekki rozruch czy trening.

* Wartość vouchera 860,00 PLN brutto

Do zobaczenia na stoku!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: