facebook

Wielkanoc w Zieleńcu!

Dodano: 23.03.2018

Wielkanoc w Zieleńcu

Białe Święta? Proszę bardzo. Świąteczne #szusowanko? Nie ma problemu. Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich latach i tym razem święta Wielkanocne będziemy mogli spędzić w Zieleńcu i oczywiście na jednej bądź dwóch deskach. 

Sezon narciarski w tym roku toczy się naprawdę wyśmienicie. Już na horyzoncie czaiła się wiosna, jednak Ci, którzy nie dali się zwieść pozorom, czują się zapewne usatysfakcjonowani. Zima wróciła w nasze strony z impetem, dzięki czemu będziemy mogli w zbliżające się święta zaprosić Was na wielkanocne #szusowanko.

Począwszy od 30 marca (piątek) do 2 kwietnia (poniedziałek) kręcić będziemy oczywiście od 9:00 do 22:00. Zakładamy, że warunki dalej będą w tym czasie bardzo dobre i czynna będzie większość z 29 wyciągów i kolei oraz dostępne w Zieleńcu trasy. Oczywiście w tej kwestii zawsze zachęcamy Was do sprawdzania bieżących aktualności na stronie internetowej i w mediach społecznościowych – wszak o tej porze roku warunki mogą ulec zmianie.

Jeśli planujecie wybrać się do Zieleńca na święta, gorąco zachęcamy Was do rezerwowania noclegów już teraz – zostawianie tego na ostatnią chwilę jest dość ryzykowne, ponieważ święta wielkanocne cieszą się u nas rosnącą z roku na rok popularnością. Jednym z powodów jest oczywiście położenie naszych hoteli i pensjonatów, których drzwi w większości przypadków prowadzą… prosto na stoki. Cała nasza baza noclegowa, gastronomiczna oraz wypożyczalnie i szkoły narciarskie będą oczywiście w tym wyjątkowym okresie dla Was otwarte. Można powiedzieć, że na te kilka dni wkraczamy znów w szczyt narciarskiego sezonu.

W kontekście świąt Wielkiej Nocy jest to o tyle istotne, że niemal wszystkie miejsca w Zieleńcu przygotowały specjalną, świąteczną ofertę – po szczegóły odnośnie do pobytu i dodatkowych atrakcji zapraszamy na strony internetowe hoteli i pensjonatów.

Wielu z Was będzie chciało w święta odwiedzić zapewne piękny, zieleniecki kościółek. Będzie on oczywiście dostępny i odprawiane będą w nim wielkanocne uroczystości. Ich plan przedstawia się następująco:

  • Wielki Czwartek – msza Wieczerzy Pańskiej o godzinie 18:00
  • Wielki Piątek – Droga Krzyżowa o godzinie 17:00 i obrzędy Męki Pańskiej o godzinie 18:00
  • Wielka Sobota – Święcenie pokarmów wielkanocnych o godzinie 15:00, ceremonie Wielkosobotnie i Liturgia Paschalna z procesją rezurekcyjną o godzinie 21:00
  • Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – msza o godzinie 12:00

W odniesieniu do korzystania z narciarskiej infrastruktury chcieliśmy przypomnieć, że od 30 marca do 2 kwietnia obowiązywać będą u nas ceny wysokiego sezonu, natomiast akcja Free Ski kończy się z dniem 29 marca.

Już dziś zapraszamy Was więc bardzo gorąco do spędzenia wielkanocnych świąt na nartach (lub oczywiście snowboardzie). Nie jest tajemnicą, że powoli zbliżamy się do końca sezonu, warto więc wykorzystać każdą wolną chwilę, żeby jeszcze w tym roku porządnie pojeździć i dać się skusić na #szusowanko!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: