facebook

Wieczorne jazdy w gwiazdorskiej obsadzie

Dodano: 06.03.2023

Nocne jazdy mają w sobie to coś! Skrzypiący śnieg, więcej miejsca na kanapie i brak stłoczenia na stoku, a do tego wieczorne panoramy z migoczącymi w oddali światłami. A Wy, za co kochacie wieczorne #szusowanko pod Orlicą?

Jedno jest pewne, aby móc odpowiedzieć na to pytanie nocne jazdy po prostu trzeba praktykować. Na własnej skórze doświadczyć tej atrakcyjnej formy śmigania po trasach. Sprawdzać ostrość krawędzi, ćwiczyć technikę i nowe triki możecie do woli aż do godziny 20.00. Wieczorne spektakle w towarzystwie ośnieżonych drzew i w najlepszej atmosferze będą na naszych afiszach jeszcze długie tygodnie, także wpadajcie!

Codziennie kręcimy dla Was aż do 20:00!

Po zachodzie słońca zmieniamy nieco scenografię w naszej stacji. Odpalamy jupitery, lekko wyciszamy wiatr i zaczynamy magiczną odsłonę sportowych emocji. Jeśli aura pozwala towarzyszy nam także gwiazdorska obsada, mieniąca się i połyskująca nad kaskami.

Po fajrancie, wskakuj na stoki

Na osi 14.58, w plecaku gogle i rękawice, jeszcze tylko chwila, i w świetnym stylu wbijasz na zieleniecki parkiet. Czy to nie jest plan idealny? Jeśli tylko praca na to pozwala, polecamy spróbować nawet krótkich workation pod Orlicą! Zamykasz laptopa i prosto z tymczasowego biura możesz wskoczyć na orczyk, czy kanapę i zregenerować się tak, jak najbardziej lubisz.

Nocne jazdy to także świetna opcja, żeby nawet po pracy we Wrocławiu cieszyć się slalomami wieczorową porą. Wystarczy chwilę wcześniej zerwać się z biura (startując o 14.00, zdążycie jeszcze ominąć największe korki) i wbić na 4 godziny jazdy do Ziela.

A po odpięciu desek czas na apres ski

Choć ostatnie szusy kończą się o 20.00, nie ma jeszcze mowy o spaniu. Czas na odprężenie mięśni! O regenerację po nocnych jazdach w Zieleńcu zadbacie na kilka sposobów. Relaks w saunie czy jacuzzi, a może odprężający masaż i zabiegi w SPA?

Dla szukających rozrywki czy ciekawego pomysłu na wieczór w większej ekipie polecamy partyjkę w kręgle, bilard czy piłkarzyki. Swoje siły w grach towarzyskim sprawdzicie w Bowling Pubie w Hotelu Zieleniec.

W telegraficznym skrócie:

Wskocz bezpośrednio na stok – Karnety online

Kalorie uzupełnisz TUTAJ

Może jednak zostaniesz dłużej? Ofertę noclegową sprawdzisz TUTAJ

Do zobaczenia wieczorem – my będziemy na pewno!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: