facebook

Warun w Zielu!

Dodano: 09.02.2023

Narciarki, Narciarze, Snowboarderki, Snowboarderzy, poznajcie nowego pracownika naszej zielenieckiej stacji! Przed Wami Warun! 

Jest zmotywowany do działania, chodzi w sztruksach i potrafi zaaranżować mikroklimat zbliżony do alpejskiego! Zapytacie, o co chodzi i gdzie zdobywa się takie umiejętności? To prawdziwy talent! Układ ciśnieniowy mas powietrza, o którym mowa, jest unikalny w skali naszego regionu. Mobilizuje organizm do zwiększonej produkcji czerwonych krwinek (dzięki czemu szusowanko smakuje jeszcze lepiej!) i pozwala cieszyć się zimą aż 150 dni w roku!

Kto przebywa w Zieleńcu ten potwierdzi, że nasz nowy kolega zaliczył wybitny debiut. Solidna dostawa świeżego śniegu, słońce, błękitne niebo – o taką pogodę będzie walczyć do samiusieńkiej wiosny. Zobaczcie sami:

Chcecie się przywitać i pogratulować nowej posady? Wpadajcie na nasz facebookowy profil. Warun przejął stery naszych mediów społecznościowych i od dziś będzie odpowiadać na Wasze wiadomości i komentarze.

Pomoże zorganizować kulig, wybrać miejscówkę na obiad albo umówić lekcję szusowanka. Piszcie śmiało o każdej porze dnia i nocy.

Do zobaczenia i napisania!

PS Koniecznie zapytajcie go o Alert Pogodowy. Przygotowuje go i rozsyła każdego ranka po śniadaniu. 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: