facebook

W tygodniu też kręcimy!

Dodano: 05.12.2020

Skoro sezon został otwarty, nic nie stoi na przeszkodzie, aby narciarską aktywność kontynuować również w trakcie tygodnia. Nie możemy tego mówić głośno, ale przecież praca i szkoła (tym bardziej, że online) poczekają (albo można zrobić sobie krótką przerwę).  Nic nie jest przecież ważniejszego od utrzymywaniu dobrej formy i aktywnego spędzania każdej chwili. 

W ciągu najbliższych dni czynne będą w Zieleńcu niektóre wyciągi. Szczegółowy rozkład jazdy może się oczywiście zmienić, na pewno inny będzie na kolejny weekend – podczas którego będzie działać większa ilość wyciągów. O wszystkim będziemy Was błyskawicznie informować, bo jako pokazał sobotni poranek, sytuacja lubi być dynamiczna.

Rozkład jazdy kolei i wyciągów: 7-10 grudnia

Mieszko: 

  • kolej linowa czerwona Mieszko M1: poniedziałek – czwartek, 9:00 – 16:00

Winterpol: 

  • kolej linowa pomarańczowa Winterpol W3: poniedziałek – czwartek, 9:00 – 16:00
  • Taśma WT2: poniedziałek – czwartek, 9:00 – 16:00

Pamiętajcie, że otwarte będą tylko niektóre trasy, dlatego apelujemy o poruszanie się wyłącznie w ich granicach z uwagi na bezpieczeństwo. Niestety, ale po za trasami wciąż jest dość ciężko ze śniegiem.


Zasady bezpieczeństwa

Oczywiście cały czas apelujemy o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa, spośród których najważniejsze to:

  • zakrywanie ust i nosa bezwzględnie przez cały czas pobytu w ośrodku
  • zachowanie dystansu przede wszystkim w kolejkach do stoku i do kasy
  • jak najczęstsza dezynfekcja rąk
  • unikanie skupisk i podawania dłoni
  • płacenie bezgotówkowo – kartą lub telefonem

Rekomenduje się, aby – o ile to możliwe i nie będzie powodowało gromadzenia się osób w kolejce do przejazdu urządzeniami transportu linowego – na jednym krześle lub w jednej gondoli miejsca zajmowały osoby zamieszkujące w jednym gospodarstwie domowym lub mające wspólny nocleg lub wspólnie podróżujące do stacji turystyczno – narciarskiej.


Zachęcamy przed przyjazdem do lektury pełnej polityki bezpieczeństwa, która znajduje się pod poniższym linkiem


Przy tej okazji przypominamy, że baza hotelowa dostępna jest jedynie dla osób będących w podróży służbowej, natomiast nasze bary i restauracje oferują dania i napoje wyłącznie na wynos. 

Od 7 do 10 grudnia czynne w godzinach od 9:00 do 16:00 czynne będą także szkoły narciarsko – snowboardowe oraz wypożyczalnie sprzętu sportowego. Obiekty te również będą funkcjonować w wysokim reżimie sanitarnym.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: