facebook

W piątek ostatni dzień #szusowanka

Dodano: 18.03.2021

Potwierdziły się wczorajsze obawy dotyczące zasad funkcjonowania ośrodków narciarskich od 20 marca. Niestety zgodnie z ogłoszonymi wczoraj obostrzeniami przez Ministra Zdrowia, Adam Niedzielskiego jesteśmy zmuszeni definitywnie zakończyć ten i tak trudny sezon narciarski. Gorąco wierzymy, że w grudniu wszystko będzie już wyglądało naprawdę inaczej, normalnie. 

Piękna zima niestety zostanie w górach sama dla siebie. Choć może pocieszające jest to, że lasy i turystyczne szlaki pozostają otwarte, więc przynajmniej w tej formie można się nią nacieszyć. Jeśli chodzi o stoki narciarskie to niestety w piątek, punktualnie o godzinie 23:00 zamkniemy wyciągi, koleje i trasy, z nadzieją spoglądając w nadchodzącą przyszłość – lepszą wiosnę, bezpieczne lato i spokojniejszą następną zimę. Jedynym wyjątkiem będzie kolej Nartorama (kolej N2), która przez weekend czynna będzie dla ruchu turystycznego w godzinach od 09:00 do 21:00 oraz Diament (kolej D3), który w najbliższy weekend od 09:00 do 21:00 będzie realizować szkolenia edukacyjno sportowe – więcej TUTAJ.

Zanim jeszcze zgasimy w ośrodku światło, zapraszamy na wydłużone nocne jazdy w czwartek 18 marca i piątek 19 marca. Kręcimy wtedy do 23:00! 

Aby skorzystać z tej możliwości (jazdy do 23:00) należy zakupić jeden z poniższych wariantów karnetu. Pozostałe karnety z cennika dostępne będą tylko do godziny 21:00.

  • 16:00-23:00 – normalny 80 zł i ulgowy 70 zł
  • 18:00-23:00 – normalny 70 zł i ulgowy 60 zł
  • 20:00-23:00 – normalny 50 zł i ulgowy 40 zł

Szusować do 23:00 będziecie mogli na kanapie Gryglówka G1, Winterpol W3, Diament D3, gdzie od 16:00 do 17:00 będzie miało miejsce ratrakowanie.


Dziękujemy!

po raz kolejny serdecznie dziękujemy Wam za Waszą postawę w tym niełatwym czasie. Ani razu nie zawiedliście, nie narzekaliście, braliście po prostu „na klatę” rzeczywistość, licznie przybywając do Zieleńca. Nie niechęciły Was ograniczenia i obostrzenia. Jest to dla nas niezwykle cenne, podnoszące na duchu i inspirujące.

Przy tej okazji gorąca zapraszamy Was w nasze strony mimo zamknięcia ośrodka narciarskiego. Na razie na jednodniowe wypady, ale może wiosną, gdy sytuacja związana z pandemią się poprawi, w pełni korzystać z naszej bazy noclegowej, a latem może nawet gastronomicznej. Okoliczne góry, przede wszystkim mikroklimat do doskonałe tereny do spacerów i regeneracji organizmu.

Zaglądajcie czas do nas – na stronę, do mediów społecznościowych – bądźcie z nami w kontakcie. Jak tylko sytuacja zacznie się poprawiać, będziemy Was o wszystkim na bieżąco informować.

Do zobaczenia!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: