facebook

Völkl Winter Tour 23 lutego w Zieleńcu!

Dodano: 19.02.2019

Marka Völkl to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie firm produkujących sprzęt narciarski, która już 23 lutego zaprasza Was serdecznie do Zieleńca. 

Völkl Winter Tour to dostępne dla każdego, bezpłatne testy sprzętu narciarskiego organizowane przez markę Völkl. W trakcie naszej imprezy przy stoku Winterpol W3 wszyscy chętni mogą przetestować sprzęt z najnowszej kolekcji 2019/2020, który do regularnej sprzedaży trafi dopiero w przyszłym roku!

Testowanie bez ograniczeń

Testy są całkowicie bezpłatne, a udział w nich może wziąć każdy narciarz, który odwiedzi miasteczko testowe Völkl. Formuła testów zakłada przetestowanie jak największej liczby dostępnych nart i znalezienie odpowiedniego modelu dla siebie. Maksymalny czas testowania jednej pary wynosi 60 minut, liczba wypożyczeń jest natomiast nieograniczona. Czeka na Was ponad 120 par nart!

Pierwsi goście miasteczka będą mogli zabrać narty do testów już od godziny 9:00, a cała impreza potrwa do 16:00.

Dobór sprzętu, atrakcje, konkursy

W mobilnym centrum testowym Völkl znajdziecie profesjonalne wsparcie oraz pomoc w dopasowaniu nart. Organizatorzy czuwać będą nad tym, aby dzień spędzony podczas Völkl Winter Tour był pełen sportowych wrażeń, pozytywnych emocji i super zabawy na śniegu. Nie zabraknie również niezbędnej i podstawowej wiedzy o nartach oraz fachowych porad naszych specjalistów

Oprócz testów sprzętu podczas Völkl Winter Tour na odwiedzających czekać będą atrakcyjne konkursy z nagrodami oraz strefa chillout, którą polecamy wszystkim miłośnikom dobrej muzyki i pozytywnej energii.

Völkl to prawie 100 lat historii

Przypominamy, że marka Völkl założona została w 1923 roku, a obecnie można ją zauważyć w towarzystwie znanych i ceniony w świecie produktów wiązań narciarskich firmy Marker oraz butów narciarskich Dalbello.

Dołącz do nas i weź udział w największych testach narciarskich w Polsce!

Widzimy się już 23 lutego na stoku Winterpol w Zieleńcu!

 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: