facebook

Uwaga! Świeża dostawa śniegu

Dodano: 21.01.2022

Podajemy najnowszy komunikat służb porządkowych: na stoki narciarskie Zieleniec Sport Arena dostarczona została świeża porcja białego puchu, który odpowiednio przygotowany stworzył idealną przestrzeń do uprawiania sportów zimowych. W związku z powyższym pozostaje nam wydanie jedynego słusznego komunikatu: kręcimy na maksa!

Ostatnie dni przyniosły całkiem mocny mróz. Przede wszystkim jednak w górach mocno popadało. A to wraz z odrobiną naśnieżania sprawiło, że na wszystkich dostępnych w Zieleńcu trasach (23 kilometry) warunki są naprawdę doskonałe. Mało tego, prognozy pogody na kolejne dni napawają nas spory optymizmem – temperatura ma być cały czas poniżej zera, co jakiś czas spodziewane są opady śniegu. Wszystko to idealnie składa się na trwające pod Orlicą ferie, w trakcie których odbywać się u nas będzie mnóstwo fajnych wydarzeń.

Przypominamy, że koleje i wyciągi pracują codziennie od godziny 9:00 do 21:00. Na wszystkie, a jest ich w sumie 31, obowiązuje jeden wspólny karnet. W takich samych godzinach czynne są pod Orlicą wypożyczalnie sprzętu, w których wyposażycie się we wszystko, co jest potrzebne do jazdy na nartach lub snowboardzie. Podobnie rzecz ma się ze szkołami narciarskimi – tutaj jednak gorąco zachęcamy do wcześniejszego umawiania się na zajęcia.

Ważna informacja: przed nocną jazdą w miarę możliwości i warunków (tylko przy ujemnych temperaturach) w godzinach od 16:00 do 18:00 odbywa się ratrakowanie trasy W5,  co wiąże się z wyłączeniem stoku w tych godzinach. Ratrakowanie odbywa się również przy kolei Gryglówka na wybranych trasach (bez przerwy w pracy kolei). 

Jeśli zaplanowaliście pobyt w Zieleńcu w trakcie zimowych ferii, nie mogliście trafić lepiej! Jeśli jednak tego jeszcze nie zrobiliście – nic straconego. Pracujemy codziennie, miejsca, śniegu i dobrej atmosfery mamy w nadmiarze, więc niczego dla nikogo nie braknie! Czekamy na Was!  


UWAGA! W Zieleniec Sport Arena obowiązuje zaostrzony rygor sanitarny w związku z pandemią Covid-19. Wszystkie osoby przebywające w Zieleńcu są zobowiązane do ich przestrzegania. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z poniższymi informacjami!


Zasady bezpieczeństwa

Oczywiście cały czas apelujemy o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa, spośród których najważniejsze to:

  • zakrywanie ust i nosa bezwzględnie przez cały czas pobytu w ośrodku
  • zachowanie dystansu przede wszystkim w kolejkach do stoku i do kasy
  • jak najczęstsza dezynfekcja rąk
  • unikanie skupisk i podawania dłoni
  • płacenie bezgotówkowo – kartą lub telefonem

Rekomenduje się, aby – o ile to możliwe i nie będzie powodowało gromadzenia się osób w kolejce do przejazdu urządzeniami transportu linowego – na jednym krześle lub w jednej gondoli miejsca zajmowały osoby zamieszkujące w jednym gospodarstwie domowym lub mające wspólny nocleg lub wspólnie podróżujące do stacji turystyczno – narciarskiej.


Prosimy o zapoznanie się  z polityką bezpieczeństwa dotyczącą Covid-19, która znajduje się pod poniższym linkiem


[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: