facebook

Uwaga! Mamy zimę, mamy „warun”!

Dodano: 06.02.2020

Warto było być cierpliwym, warto było nie tracić wiary w zimę! Kiedy na początku sezonu wiadomo było, że może być ona w tym sezonie nieco mniej łaskawa, wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo, ale że będziemy walczyć o to by na stokach były możliwe najlepsze warunki. Opłaciło się. Dziś z pełną świadomością możemy powiedzieć, że warunki w Zieleńcu są naprawdę dobre! 

Dzieje się! Ferie w pełni, praktycznie co weekend odbywają się u nas różnego rodzaju imprezy i wydarzenia, nareszcie udało nam się rozegrać pierwsze w tym sezonie zawody w ramach Dziecięcego Pucharu Orlicy. Choć począwszy od początku grudnia cały czas można w Zieleńcu jeździć, nie jest tajemnicą, że dzięki mało zimowej momentami aurze warunki pozostawiały często wiele do życzenia.

Ostatnie dni przyniosły chyba najbardziej zdecydowaną w tym sezonie poprawę – wszędzie w Zieleńcu jest biało, pokrywa śnieżna na stokach przekracza ponad pół metra, dostępna jest większość naszych tras, od 9:00 do 21:00 pracuje większość wyciągów i kolei. Również i poza trasami zrobiło się biało – przy czym zalecamy z uwagi na bezpieczeństwo i wciąż niedużą ilość śniegu na niewyznaczonych szlakach szusować tylko po wyznaczonych częściach stoku.

Jednak oprócz „dziś” ważne jest także „jutro”. I również ta perspektywa bardzo się nam podoba. Aktualnie mamy w Zieleńcu niewielki, bardzo przyjemny mróz, który powinien utrzymać się do piątku 7 lutego. Oczywiście tak dobre warunki wykorzystujemy do prowadzenia prac związanych z naśnieżaniem stoków. W sam weekend temperatura ma nieco podskoczyć, ale nieznacznie – do maksymalnie trzech stopni. Natomiast kolejne dni mają przynieść ochłodzenie oraz większe opady śniegu. I tego się trzymajmy!

Wszystko wygląda więc bardzo obiecująco, my cieszymy się jednak najbardziej z tego, że od początku sezonu jesteście z nami – na dobre i na złe, za co już dziś bardzo serdecznie Wam dziękujemy! 

Zdjęcia z dnia 05.02.2020:

DCIM100MEDIADJI_0005.JPG
DCIM100MEDIADJI_0015.JPG
DCIM100MEDIADJI_0018.JPG
https://www.zieleniec.pl/wp-content/uploads/2020/02/Zieleniec-Ski-Arena-05-02-2020-6.jpg

Przed przyjazdem do Zieleńca zachęcamy do sprawdzenia:

 

 

Dla przypomnienia paczka informacji praktycznych:

  • listę dostępnych w trakcie zimowych ferii atrakcji znajdziecie pod tym linkiem
  • aktualny cennik na sezon 2019/2020 dostępny jest tutaj
  • listę hoteli i pensjonatów znajdziecie tutaj, natomiast pełną bazę gastronomiczną tutaj
  • pewnie będziecie chcieli dopytać o kwestie ratrakowania – zapraszamy do dedykowanej zakładki 
  • jeśli planujecie już marcowe #szusowanko to zapraszamy do zapoznania się z ofertą #szusowanko za 50% ceny

W mediach społecznościowych siła!

Cały czas gorąco zachęcamy Was też do aktywności na naszych profilach i w kanałach w necie w szczególności na:

 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: