facebook

Podsumowanie Projektu Zima TVN

Dodano: 08.02.2018

Co to był za weekend! Fantastyczna pogoda, mnóstwo narciarzy, znakomita zabawa i dwa dni pełne atrakcji – właśnie tak spędzaliście czas w minioną sobotę i niedzielę, kiedy naszą stację odwiedziła ekipa telewizji TVN z Projektem Zima. 

Stacja TVN zagościła zresztą na Dolnym Śląsku na dłużej. Wcale nas to nie dziwi – cały region, przede wszystkim Kotlina Kłodzka, należą do grona najpiękniejszych miejsc w Polsce. Dostępnych tu atrakcji dla turystów policzyć się nie da.

Miasteczko TVN-u powstało przy stokach ośrodków Gryglówka oraz Bartuś, natomiast zabawa rozpoczęła się na dobre praktycznie z samego rana. O godzinie 9:00 w sobotę nastąpiło oficjalne otwarcie strefy Projektu Zima 2018, a pół godziny później rozpoczęły się konkursy, zabawa i zimowe szaleństwa. Cały weekend był naprawdę niesamowity.

Braliście udział w konkursach, animacjach i zawodach narciarskich. Wszystko to skąpane było dosłownie w piękny słońcu, którego ani przez chwilę w Zieleńcu nie zabrakło. W trakcie dnia odwiedził miasteczko Mateusz Zielonka – zwycięzca zeszłorocznej edycji programu MasterChef. Okazało się zresztą, że laureat tego programu jest od dziecka zapalonym fanem przede wszystkim narciarstwa, dziś czynnie uprawia snowboard. Bardzo nas to ucieszyło, ponieważ każda forma promocji tego fantastycznego sportu jest na wagę złota! Cały wywiad z Mateuszem Zielonką oraz to, jak trenował na Snow Parku Diamencik, zobaczyć możecie pod tym linkiem. 

Kamery stacji TVN były oczywiście cały czas w Zieleńcu obecne, dzięki czemu mieliśmy wejścia w programach Dzień Dobry TVN, Co za tydzień oraz oczywiście tradycyjnie w kanale TVN24. Piękny materiał z programu Dzień Dobry TVN zobaczyć możecie z kolei pod tym linkiem.

Projekt Zima TVN i wszelkie podobne akcje są dla nas niezwykle ważne. Pokazują szerszej publiczności w całej Polsce nie tylko sam Zieleniec i Duszniki-Zdrój, ale całą Kotlinę Kłodzką i Dolny Śląsk, które należą do grona najpiękniejszych turystycznie regionów w naszym kraju.

Przypomnijmy, że partnerami całej akcji oprócz stacji narciarskiej Zieleniec Sport Arena i miasta Duszniki-Zdrój były także: Dolny Śląsk – Urząd Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Dolina Noteci – producent karmy premium dla psów i kotów, Freeway OMT – dystrybutor GoPro, a także Termy Cieplickie.

Dziękujemy serdecznie ekipie TVN za kapitalną zabawę, wszystkie relacje i wejścia na żywo oraz przede wszystkim za potężną dawkę niezwykłej energii. Serdecznie dziękujemy też Wam drodzy narciarze i goście Zieleńca – bez Was nawet najlepiej zorganizowana i pokazana impreza przecież by się u nas nie odbyła!

projekt-zima-tvn-zieleniec-dusznikizdroj-15
projekt-zima-tvn-zieleniec-dusznikizdroj-16
projekt-zima-tvn-zieleniec-dusznikizdroj-17
projekt-zima-tvn-zieleniec-dusznikizdroj-18
projekt-zima-tvn-zieleniec-dusznikizdroj-19
projekt-zima-tvn-zieleniec-dusznikizdroj-20
projekt-zima-tvn-zieleniec-dusznikizdroj-21
projekt-zima-tvn-zieleniec-dusznikizdroj-22
projekt-zima-tvn-zieleniec-dusznikizdroj-23
projekt-zima-tvn-zieleniec-dusznikizdroj-24
projekt-zima-tvn-zieleniec-dusznikizdroj-25
projekt-zima-tvn-zieleniec-dusznikizdroj-26
projekt-zima-tvn-zieleniec-dusznikizdroj-27
projekt-zima-tvn-zieleniec-dusznikizdroj-28
projekt-zima-tvn-zieleniec-dusznikizdroj-29
projekt-zima-tvn-zieleniec-dusznikizdroj-30
projekt-zima-tvn-zieleniec-dusznikizdroj-31
projekt-zima-tvn-zieleniec-dusznikizdroj-32
projekt-zima-tvn-zieleniec-dusznikizdroj-33
projekt-zima-tvn-zieleniec-dusznikizdroj-34
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: