facebook

Transport do Family Bike Park Zieleniec

Dodano: 09.07.2021

Od soboty 10 lipca rusza specjalny Bike Bus Gryglówka, dzięki któremu będzie można dojechać z Dusznik Zdroju, Szczytnej, Polanicy Zdrój i Kłodzka do Family Bike Park Zieleniec. Przejazdy są realizowane zupełnie bezpłatnie dla osób które zakupią karnet do korzystania z Bike Parku.

Bike Bus Gryglówka kursuje codziennie aż do końca wakacji (do 31.08.2021). Zbiórka w Dusznikach odbywa się codziennie o godzinie 09:30 przy parkingu zlokalizowanym przy Hotelu Werona (w Parku Zdrojowym ul. Zielona 12a), natomiast powrót do Dusznik odbywa się o godzinie 14:00 z parkingu zlokalizowanego przy kolei Gryglówka. Naturalnie zawsze istnieje opcja przejazdu w jedną stronę, a później powrotu do Dusznik na dwóch kółkach. W przypadku kursów z Szczytnej, Polanicy Zdrój i Kłodzka realizowane są tylko w soboty i wyłącznie po rezerwacji telefonicznej pod numerem telefonu 722 272 227 (rezerwacja wymagana).

Bus wyposażony jest w specjalną przyczepkę przystosowaną do bezpiecznego przewozu rowerów. Jednorazowo przewóz odbywa się dla 8 osób oraz 8 rowerów dlatego zachęcamy do wcześniejszej, telefonicznej rezerwacji miejsc pod numerem telefonu 722 272 227 (rezerwacja wymagana). Warunkiem skorzystania z bezpłatnego przejazdu jest zakup u kierowcy biletu 4 godzinnego do Family Bike Park Zieleniec (55 PLN normalny i 45 ulgowy dla dzieci do 13 roku oraz powyżej 60 roku życia). Bilet upoważnia do korzystania z kolei linowej Gryglówka oraz tras rowerowych Family Bike Parku. Naturalnie jeżeli jesteście zorganizowaną paczką znajomych zawsze można zamówić transport w innych, dogodnych dla Was godzinach po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Na miejscu znajduje się również wypożyczalnia, serwis  rowerów oraz bar z przekąskami. Więcej znajdziecie na https://zieleniec.pl/family-bike-park-zieleniec/

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: