facebook

To nie koniec zjazdów cenowych

Dodano: 24.09.2022

Co tam się wydarzyło, czy ktoś może nas uszczypnąć?! Karnety z pierwszej puli rozeszły się w błyskawicznym tempie, nasze serwery dawno się tak nie zgrzały. To było prawdziwe polowanie bez sentymentów! Jeśli nie zdążyliście złapać skipassów na białe szaleństwo z rabatami do 30% pod Orlicą mamy dla Was dobrą wiadomość. Właśnie ruszyliśmy z drugim etapem przedsprzedaży wejściówek na stoki w sezonie 2022/2023 i to z rabatami nawet do 25%!

Ponadto kolejna tura przedsezonowych obniżek nie będzie limitowana. Co oznacza, że jedyne co Was ogranicza to kalendarz! Dokładnie do 31 października macie szansę na zakup wszystkich wariantów skipassów w atrakcyjnych cenach. Znajdziecie je w naszym sklepie internetowym na stronie www.zieleniec.pl. My w tym czasie wracamy do ostatnich przygotowań przed sezonem. Oliwimy i odkurzamy co trzeba, tak byście już za 2 miesiące bez ograniczeń mogli korzystać z uroków szusowanka.

15, 20, a nawet 25 % – kto zamawiał zjazd cenowy?

Ze sprawdzonych źródeł wiemy, że dostawa białego puchu jest w drodze, a to oznacza, że zaledwie tygodnie dzielą nas od śnieżnego szaleństwa. U was też rośnie głód adrenaliny i świetnej zabawy z przyjaciółmi? Czas go trochę przełamać. W naszym sklepie internetowym właśnie ruszyła sprzedaż drugiej puli karnetów na nowy sezon. Łapcie świeżutkie, poręczne i przede wszystkim promocyjne skipassy. Rabaty w tym etapie osiągają poziom od 15% do nawet 25% w porównaniu do regularnych cen w sezonie.

Ciekawi, co dla Was przygotowaliśmy? W ofercie czekają na Was skipassy w kilku opcjach – 2,3 oraz 6-dniowe (w wersji na dowolne dni sezonu oraz następujące po sobie). Oto zieleniecka wariacja na temat szczęśliwej zimy w kilku odsłonach:

  • Największą furorę robi karnet 6-dniowy w opcji na dowolne dni sezonu! Wcale nas to nie dziwi, bo możecie go zdobyć z rabatem na poziomie 25%, co oznacza, że oszczędzacie ponad 207 zł!
  • 20 – procentową zniżkę złapiecie przy skipassach w wersji 2-dniowy dzień po dniu oraz 3-dniowy na dowolne dni sezonu – zapłacicie za nie odpowiednio 56 zł i 87 zł mniej, brzmi dobrze?
  • Na karnety 6-dniowy dzień po dniu i 3-dniowy dzień po dniu do końca października złowicie z 15 % zniżką

Pamiętajcie, że w naszej ofercie dostępne jest także ubezpieczenie (polecamy rozważyć tę opcję) a także vouchery na kursy szkoleniowe na nartach bądź snowboardzie! Przypominamy, że tu też szybciej znaczy ekonomiczniej, bo do 15 października na kursy szkoleniowe możecie złapać 15% rabatu!

Karnet możecie zamówić z wysyłką do domu i poczekać na kuriera, czy listonosza, który dostarczy pod wskazany adres. Z tak otrzymaną kartą ruszycie prosto do bramek. Drugą opcją jest zakupienie vouchera. Na jego podstawie odbierzecie swój skipass po przyjeździe do Zieleńca w naszym automacie przy Grapie G10.

Kręcimy od 9:00 do 20:00!

W nadchodzącym sezonie czeka nas jedna istotna zmiana dotycząca godzin pracy ośrodka. W trakcie sezonu wyciągi i koleje będą do waszej dyspozycji o godzinę krócej, czyli nocna jazda możliwa będzie do 20:00. Nie jest tajemnicą, że jest to podyktowane dynamicznie zmieniającymi się cenami mediów w tym przypadku przede wszystkim prądu oraz przyłączenie się do światowej tendencji ograniczania zużycia energii elektrycznej. Wciąż to jednak aż 11 godzin, które można spędzić na nartach czy desce od świtu do wczesnego wieczora, którego pozostałą część można poświęcić na wiele innych atrakcji dostępnych w zielenieckich hotelach i pensjonatach!

Wpadajcie na przedsezonową rozgrzewkę

Do upragnionej zimy i pięknych białych panoram jeszcze chwila. Zanim ona nastąpi przypominamy, że czekamy na Wasze odwiedziny już teraz! Szybka regeneracja, a może rozgrzewka i kondycyjny sprawdzian przed sportowymi szaleństwami? Gibkość i siłę w łydkach bez problemu przetestujecie tu na różne sposoby. Proponujemy aktywny mix – piesze wędrówki, wspinaczkę i  rundkę konno po okolicy, a po wszystkim zasłużony relaks w jacuzzi lub SPA!

Jak wiecie na Ziemi Kłodzkiej nie brakuje pomysłów na ciekawy weekend z najbliższymi, czy chwilową zmianę stanowiska pracy i “workation” z widokiem na Orlicę. A to wszystko w wyjątkowym i jedynym w Polsce mikroklimacie, który korzystnie wpływa na nasze zdrowie.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: