facebook

Testy Elan AGT TOUR 2019 w Zieleńcu!

Dodano: 05.02.2019

Elan AGT TOUR

Wybór sprzętu narciarskiego to nie jest łatwa decyzja. Wiele funkcjonujących na rynku firm oferuje dobrej i bardzo dobrej jakości narty, buty czy wiązania. Sęk w tym, żeby wybrać dla siebie najbardziej odpowiednie – pod względem technicznym, ale też zwykłego komfortu użytkowania. 

Dlatego też w trakcie każdego sezonu narciarskiego staramy się zapraszać do naszego ośrodka producentów sprzętu, którzy umożliwiają przetestowania produkowanych przez siebie jednej czy dwóch desek. Trudno przecież znaleźć inny sposób na sprawdzenie, czy dany sprzęt będzie nam odpowiadał, jak wpięcie się w narty i zjechanie na nich kilka razy.

Nie przekonasz się, dopóki sam nie spróbujesz!

Najbliższą taką możliwość będziecie mieli już 9 lutego, gdy do naszej stacji zawitają przedstawiciele firmy Elan – jednego z najważniejszych na świecie producentów sprzętu narciarskiego, ale też… jachtów.  Elan to pochodząca ze Słowenii firma, której historia sięga 1945 roku. Słyną na całym

świecie z produkcji nart i desek snowboardowych, (ale też wspomnianych wcześniej jachtów). Mało tego, fanom sportów zimowych w Polsce marka ta jest znana również dzięki Adamowi Małyszowi, który to właśnie skacząc na nartach Elan zdobywał przez kilka lat swojej pasjonującej kariery liczne tytuły i wygrał wiele zawodów Pucharu Świata.

Skorzystaj z porad ekspertów!

W organizowanych 9 lutego testach wziąć może udział każdy, kto odwiedzi namiot Elan AGT TOUR, który stanie przy stoku Winterpolu. Oczywiście do dyspozycji wszystkich gości dostępni będą również specjaliści, którzy podpowiedzą wszystkim chętnym, jakie dokładnie wybrać narty i na jakie najważniejsze kwestie zwrócić uwagę.

Wśród gości specjalnych imprezy znajdzie się też Dagmara Krzyżyńska – była reprezentantka Polski w narciarstwie alpejskim, olimpijka, 25-krotna medalistka Mistrzostw Polski!

Testy rozpoczną się o godzinie 9:30 i potrwają do 15:30.

Zapraszamy do odwiedzenia namiotu Elan AGT Tour, testowania nart i wspólnej zabawy!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: