facebook

sKi TeaM Zieleniec

ski-team-zieleniec-wypozyczalnia-szkolka-6
ski-team-zieleniec-wypozyczalnia-szkolka-5
ski-team-zieleniec-wypozyczalnia-szkolka-4
szkola-skiteam-zieleniec-212
szkola-skiteam-zieleniec-215
szkola-skiteam-zieleniec-216
szkola-skiteam-zieleniec-211
szkola-skiteam-zieleniec-213
szkola-skiteam-zieleniec-214
ski-team-zieleniec-wypozyczalnia-szkolka-7
ski-team-zieleniec-wypozyczalnia-szkolka-8
ski-team-zieleniec-wypozyczalnia-szkolka-10


sKi TeaM Zieleniec

sKi TeaM Zieleniec to grupa ludzi z pasją, wieloletnim doświadczeniem, pełnych pozytywnej energii i dobrego humoru, dbających o swój ciągły rozwój. Instruktorzy z uprawnieniami SITN i PZN zapewnią Państwu szkolenie na najwyższym poziomie, tak aby nauka była łatwa, bezstresowa, sprawiała przyjemność oraz przede wszystkim bezpieczna. Instruktorzy szkolą osoby w każdym wieku, od najmłodszych stawiających swoje pierwsze kroki na stoku po osoby dorosłe. Szkolimy zarówno w jeździe na nartach jak i na snowboardzie.

Szkoła sKi Team Zieleniec oferuje w swoim zakresie szkolenie na stokach o zróżnicowanym stopniu trudności, co czyni zajęcia w Szkole sKi TeaM Zieleniec różnorodne. Dla początkujących proponujemy trasy przy wyciągach Patyczak N4 oraz Patyczak N3. Dla bardziej zaawansowanych, lub tych, którzy lubią wyzwania przy kolei Skyway Express zlokalizowane jest 5 tras o zróżnicowanym poziomie trudności.

Posiadamy własną wypożyczalnię sprzętu. W sezonie jesteśmy do Państwa dyspozycji od godziny 9.00 do godziny 21.00 . Informacja i rezerwacja szkolenia w siedzibie szkółki lub telefonicznie pod nr 724 037 440.

Zapraszamy!

Znajdź nas na https://www.facebook.com/skiteamzieleniec

 

Przy wyciągu Nartorama

724 037 440www.skiteamzieleniec.plNartorama Ośrodek Wypoczynkowy