facebook

Akademicka Szkoła Narciarstwa i Snowboardu

akademicka-szkola-narciarstwa-snowboardu-zieleniec-1
akademicka-szkola-narciarstwa-snowboardu-zieleniec-2
akademicka-szkola-narciarstwa-snowboardu-zieleniec-3
akademicka-szkola-narciarstwa-snowboardu-zieleniec-5
akademicka-szkola-narciarstwa-snowboardu-zieleniec-6
akademicka-szkola-narciarstwa-snowboardu-zieleniec-8
akademicka-szkola-narciarstwa-snowboardu-zieleniec-4


Akademicka Szkoła Narciarstwa i Snowboardu

Jesteśmy szkołą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem jazdy na nartach i snowbardzie. Nazwa szkoły „Akademicka” nie jest przypadkowa. Kadrę stanowią wykładowcy, absolwenci i studenci specjalizacji instruktorskich wrocławskiej AWF. Prowadzimy profesjonalne szkolenia dla wszystich niezależnie od wieku i poziomu posiadanych umiejętności.

Specjanie dla Was poza szkoleniami indywidualnymi, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę szkoleń grupowych, Uczestniczymy w „Sitnusiowym Programie Nauczania Narciarstwa Dzieci” – zunifikownym systemie szkolenia w szkołach SITN-PZN. Prowadzimy kursy na podstawowe stopnie instruktorskie Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa oraz kursy na stopnie sprawności technicznej Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu. Organizujemy obozy narciarskie i snowboardowe dla dzieci i młodzieży. Zajmujemy się przeprowadzaniem zawodów narciarsko-snowboardowych oraz imprez firmowych. W wybranych terminach organizujemy szkolenia z elementami jazdy sportowej (na tyczkach).

Szkoła Akademicka znajduje się w centrum Zieleńca, pomiedzy Pomarańczową Koleją 6-osobową Winterpol a ośrodkiem wypoczynkowym REGLE. Zajęcia prowadzimy na stokach adekwatnych do umiejętności ucznia.

Dbamy o ciągły rozwój wiedzy i umiejętności naszej kadry, czego dowodem są Licencja A+B SITN PZN, Patronat SITS oraz Licencja Nauczania narciarstwa dzieci SITN PZN.

Portal FB: www.facebook.com/SzkolaAKADEMICKA/ 

Zapraszamy!

Zieleniec 71, 57-340 Duszniki Zdrój

502327009; 693185378www.szkolaakademicka.plAkademicka Szkoła Narciarska, zieleniec