facebook

Świętowanie czas zacząć!

Dodano: 23.12.2017

Czy obchodzenie święta Bożego Narodzenia można połączyć z aktywnym wypoczynkiem? Czy stoi coś na przeszkodzie, aby wigilijną kolację jeść w górach? Czy można wyobrazić sobie piękniejszą chwilę, niż nocna msza w górskim kościółku w absolutnie niezwyklej atmosferze i malowniczej scenerii? 

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy dla wszystkich czas, który wreszcie choć na chwilę zatrzymuje się w miejscu. Jest moment na refleksję, spokój, ale i wszystko, co tradycyjne ze świętami się wiąże – kuchnia, prezenty, choinka…

Coraz częściej jednak decydujemy się na spędzenie tych wyjątkowych dni poza domem. Wszak wybór wciąż leży wyłącznie po naszej (Waszej) stronie. Czy jednym z kierunków, jaki wybieracie, jest Zieleniec? Biorąc pod uwagę liczbę gości w minionych latach, ale także Wasze plany na ten rok, nie ulega wątpliwości, że wielu z Was właśnie do naszej skromnej stacji i w tym roku zawita.

To się oczywiście doskonale składa, ponieważ jak na mało który w ciągu roku okres, właśnie na święta czekamy naprawdę wyjątkowo. Co przygotowaliśmy dla Was w tym roku? Zapewne większość zapyta o wyciągi i koleje. Oczywiście – kręcimy, kręcimy i jeszcze raz kręcimy. Ale nie przez cały czas rzecz jasna!

W wigilię wyciągi i koleje czynne będą do godziny 16:00. Dajmy sobie i wszystkim chwilę na odpowiednie przygotowanie się do wigilijnej kolacji. Ale już dzień później, czyli w Boże Narodzenie zapraszamy Was na świąteczne #szusowanko na maksa – ruszamy punktualnie o 9:00 i kręcimy do 22:00! Podobnie będzie oczywiście w kolejnych dniach , a sprawa dotyczy również wypożyczalni sprzętu i narciarskich szkółek.

W samą Wigilię zapraszamy wszystkich na świąteczną Pasterkę, która tradycyjnie odprawiona zostanie w kościele św. Anny. Również tradycyjnie, 26 grudnia najpierw w trakcie mszy a potem w hotelach i pensjonatach kolędować wspólnie z Wami będzie kapela góralska Janicki!

Przez cały czas i wszystkie przed i świąteczne dni gorąco zapraszamy Was do zielenieckich restauracji i barów. To właśnie tam najbardziej i dosłownie czuć świąteczną atmosferę – zapach świątecznych potraw i ich niepowtarzalny smak od lat jest podstawowym i jednym z najważniejszych elementów kształtujących świąteczną atmosferę w Zieleńcu.

Przy tej okazji chcieliśmy wszystkich gościom, stałym bywalcom i miłośnikom naszej stacji, a także tym, którzy do Zieleńca przyjadą w bliższej i dalszej przyszłości złożyć najserdeczniejsze życzenia spokojnych, aktywnych, rodzinnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. Niech nie goni Was czas, obowiązki i problemy. Spędźcie każdą wolną chwilę  dokładnie tak, jak chcecie – odpoczywając, czytając, leżąc lub najlepiej – jeżdżąc na nartach.

My, jak zawsze kiedy na naszych stokach leży odpowiednia warstwa śniegu, czekamy na Was, oddając do Waszej dyspozycji naszą stację. 

WESOŁYCH ŚWIĄT!

DCIM100MEDIADJI_0015.JPG
swietowanie-czas-zaczac-2-2
swietowanie-czas-zaczac-2-3
swietowanie-czas-zaczac-2-4
swietowanie-czas-zaczac-2-5
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: