facebook

Święta i Sylwester z widokiem na Orlicę

Dodano: 15.11.2022

Jak dobrze wiecie, z niecierpliwością odliczamy dni do rozpoczęcia nowego sezonu, a jak już nadejdzie… nie możemy doczekać się Bożego Narodzenia. Zapach świeżo polukrowanych pierniczków, mieniące się wszystkimi kolorami bombki i szeleszczące pakunki pod choinką. Czy Wy też na samą myśl czujecie świąteczny klimat? 

Pod Orlicą to zawsze wyjątkowy czas, pełen długich rozmów z najbliższymi, pysznych smakołyków i oczywiście wspaniałej zabawy na śniegu. A ta bez Waszej obecności się nie liczy! Mamy nadzieję, że w napiętym harmonogramie znajdziecie miejsce na świąteczne #szusowanko i gorącą czekoladę w Zieleńcu.

My już dzisiaj rozpoczynamy przygotowania do radosnego świętowania, sprawdzamy lampki choinkowe, niedługo zaczniemy montować pierwsze dekoracje. Świeże dostawy białego puchu, piękne widoki i wyjątkowy (mikro)klimat w pakiecie. Już niedługo możemy razem zaśpiewać All I want for Christmas is szusowanko!

Odkryj świąteczną atmosferę pod Orlicą

Zapraszamy Was także do wigilijnego stołu. Szefowie kuchni w Zieleńcu, jak co roku, stają na wysokości zadania udoskonalając klasyczne receptury i przemycając nowości do świątecznego menu. Zanim jednak zabłyśnie pierwsza gwiazdka i usiądziecie do kolacji macie jeszcze szansę poszusować. W Wigilię wyjątkowo kręcimy dla Was od 9.00 do 16.00. Wszystko po to, byście zdążyli wyprasować koszulę, czy wypolerować lakierki! Od 25 grudnia stacja narciarska jest czynna codziennie od 09:00 do 20:00.

Po uczcie możecie wybrać się na tradycyjną pasterkę do znajdującego się tuż przy stoku kościoła św. Anny. W drugi dzień świąt (26 grudnia) punktualnie o 12.00 również w kościółku odbędzie się Msza święta z udziałem kapeli góralskiej Janicki. Jeśli lubicie wspólne kolędowanie, to mamy dla Was wspaniałą wiadomość. Tego samego dnia Kapela Janicka będzie grała i śpiewała najpiękniejsze kolędy i pastorałki w hotelach, pensjonatach oraz restauracjach.

A na dokładkę…Puchar Orlicy

W pozostałe świąteczne dni między kolejnymi porcjami pierogów i serniczka możecie śmigać na jednej, czy dwóch deskach od 9:00 do 20:00. Aktywny czas dobrze spędza się z bliskimi, ale to także świetny sposób na poznanie nowych, narciarskich zajawkowiczów z różnych krańców Polski i nie tylko.

Dobrą okazją ku temu jest także Puchar Orlicy. 28 grudnia rozpoczniemy oficjalnie już 28 edycję tego wspaniałego wydarzenia! To najstarsza impreza tego typu w regionie i co roku gromadzi na linii startu wielu dzielnych zawodników. Młodzi narciarze mogą sprawdzić swoje umiejętności w aż 9 kategoriach. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów. Więcej szczegółów i informacji znajdziecie na stronie https://pucharorlicy.pl/

Wjedź w Nowy Rok w najlepszym stylu

W jaki sposób najbardziej lubicie zaczynać Nowy Rok, czy my słyszymy głośną odpowiedź „na stoku”?! Doskonale to rozumiemy, czujemy to samo. Nie ma to, jak wjechać porządnym slalomem w styczeń 2023. W Sylwestra kręcimy aż do 1:00, więc będzie dużo czasu na świętowanie z odrobiną adrenaliny.

Przypominamy, że aby skorzystać z oferty „Sylwester na Stoku” należy kupić osobny, promocyjny karnet (ważny w godzinach 19:00 — 01:00). Będzie on dostępny w dwóch wariantach — normalny w cenie 110 PLN i ulgowy za 95 PLN. Wszystkie pozostałe karnety z cennika ważne są do godziny 20:00. Gdy już się wyśpicie, wpadajcie na noworoczne #szusowanko, 1 stycznia stacja działa od 09:00 do 20:00.

To już ostatni dzwonek, żeby zaplanować świąteczne dni w Zieleniec Sport Arena. W pensjonatach i hotelach pod Orlicą zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Mamy nadzieję, że odwiedzicie nas, chociaż na jeden dzień. My tymczasem rozdzielamy zadania, ćwiczymy lepienie pierogów i przede wszystkim czekamy na Was.

Do zobaczenia!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: