facebook

Święta i sylwester pod Orlicą 

Dodano: 06.12.2021

Ho, ho, ho, Merry Christmas and Happy New Year, Zdrowia I śniegu! To myśl przewodnia i najważniejsze życzenia odnośnie do tegorocznych świąt i zbliżającego się Nowego Roku! Sezon rozpoczęliśmy w doskonałych nastrojach – warun w Zieleńcu jest doskonały. Plan jest taki, aby w jeszcze lepszych humorach zakończyć stary i rozpocząć 2022 rok. 

W Zieleńcu bardzo intensywnie przygotowujemy się do błyskawicznie zbliżających się świąt! Mamy nadzieję, że w swoich planach uwzględniliście przyjazd pod Orlicę odpowiednio wcześniej. Jeśli nie, to i tak warto wpaść do nas choćby na jeden dzień – oprócz rzeczy podstawowych zapewniamy przede wszystkim kapitalną, rodzinną i świąteczną atmosferę oraz świątecznie znakomite warunki na stokach (rzućcie okiem na kamerki!) 

Razem przy wigilijnym stole 

Okres świąteczno-noworoczny to w Zieleńcu wyjątkowy czas. Oczywiście przede wszystkim stoi on pod znakiem jazdy na deskach (jednej czy dwóch). Ale w samą Wigilię na chwilę zatrzymujemy koleje i wyciągi (o 16:00), aby dać wszystkim (w tym również nam) chwilę na przygotowanie się i spędzenie w rodzinnych czy przyjaciół gronie (jedno nie wyklucza przecież drugiego) wigilijnej kolacji. W ten wyjątkowy wieczór, jak co roku, gorąco zachęcamy do udziału w pasterce, która tradycyjnie odbywa się oczywiście w naszym kościele św. Anny. W drugi dzień świąt również w kościółku odbywa się msza z udziałem kapeli góralskiej Janicki (o godzinie 12:00). W trakcie całego dnia kapela Janicki będzie również kolędować  w hotelach, pensjonatach, barach i restauracjiach. 

Od 25 grudnia kręcimy już codziennie od 9:00 do 21:00. 

Przypominamy także, że 28 grudnia rusza pierwsza runda (bożonarodzeniowa) tegorocznej edycji zawodów o Dziecięcy Puchar Orlicy. Więcej informacji znajdziecie oczywiście na stronie poświęconej DPO. 

Sylwester na stoku z Radiem Eska!

Co szykujemy w tym sezonie na samego sylwestra? Oczywiście najważniejsze to szusowanko do 1:00 w nocy i przywitanie na stoku Nowego Roku. Ale w tym roku mamy dla Was dodatkową atrakcję – sylwestra wspólnie z nami spędzi na stokach ekipa Radia Eska, która już o godzinie 16:00 rozstawi swoją specjalną strefę, w której grać będzie DJ, będzie czekać na was strefa chill. Samego sylwestra poprowadzi też Maciej Stajniak, który relacjonować na antenie będzie to, co będzie działo się w Zieleńcu. 

Odnośnie do samego szusowania w ten wyjątkowy wieczór – będzie ono oczywiście możliwe wyłącznie na oświetlonych stokach (ale jak wiecie to u nas większość), będzie trzeba jednak kupić specjalny karnet ważny od 19:00 do 1:00 w cenie 90 PLN (normalny) oraz 80 PLN (ulgowy). Wszystkie pozostałe karnety ważne tego dnia będą oczywiście do 21:00. Karnety można zakupić w dniu sylwestra w dowolnej kasie przy stoku.

Tradycyjnie już 1 stycznia zapraszamy na szusowanie od 09:00 do 21:00.

Planujcie zatem czas, przybywajcie pod Orlicę, bo atrakcji w ciągu tych dni będzie całe mnóstwo! Nie wyobrażamy sobie, że mogłoby Was tu zabraknąć! 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: