facebook

Start do nart z Radiem Zet!

Dodano: 31.01.2019

Aktywna zima z Radiem Zet

3 dni zabawy, mnóstwo atrakcji, testy nart, konkursy, porady, trening ze specjalistami, znakomici partnerzy i wiele nagród. To wszystko czeka na Was w Zieleńcu w najbliższy weekend podczas Startu do Nart z Radiem Zet!

Zapowiada się kolejny weekend w trakcie zimowych ferii, kiedy to oprócz tego, co mamy w Zieleńcu na codzień, przywitamy w naszej stacji specjalnych gości. Jak to zwykle bywa, przywożą oni ze sobą spore bagaże niespodzianek. Jeśli chodzi o projekt Start do nart, zaczynamy się  zastanawiać, gdzie my to wszystko pomieścimy.

Kiedy i gdzie będziemy się bawić?

Impreza rusza już w piątek o godzinie 10:00 i potrwa do 15:00. Podobnie będzie w sobotę i niedzielę. Specjalna strefa Radia Zet stanie tym razem przy stoku Gryglówka!

Jakie atrakcje?

Oj, lista jest bardzo długa… Po pierwsze będzie można bezpłatnie testować pod okiem fachowców najnowsze narty firm Atomic i Salomon, czyli absolutnej światowej czołówki. Co godzinę instruktorzy z Orto Med Sport przeprowadzą ski fitness – rozgrzewkę niezbędną przed rozpoczęciem jazdy na stokach (#szusowanko w Zieleńcu to bezpieczne #szusowanko!). Również raz na godzinę odbywać się będzie konkurs „Bieg z Kijami”, w którym w parach, trzymając się… narciarskich kijów biegać będziemy po krótkiem, aczkolwiek wymagającej trasie dookoła… samochodu KIA.

Nie zapominamy oczywiście o najmłodszych, dla których co godzinę przeprowadzać będziemy konkurs „Rzut do Celu”. Uczestnic walczyć będą o nagrody ufundowane przez Cirkle K.

W trakcie całego weekendu na gości miasteczka Startu do nart czekać będą również atrakcje partnerów projektu. 

KIA – przygotuje namiot eksperta z doradcami handlowymi KIA oraz namiot „przedszkole” gdzie rodzice będą mogą zostawić swoje pociechy pod opiekę hostess. Na stoisku Pierre Baugiette / BiFeet – będzie można bezpłatnie skosztować gorącego Panini i zupki, z kolei na stoisku Polopiryny – gdzie będzie można bezpłatnie skosztować ciepłej pomarańczowej herbaty. Firma OMR – zaprsza na ścianka do fitnessu, a Cirkle K – do strefy z bezpłatnym wifi.

Czekamy więc na Was przez cały weekend – towarzyszyć nam będzie oczywiście Kamil Nosek z Radia Zet, który na żywo relacjonować będzie całe wydarzenie.

Do zobaczenia na stoku Gryglówka!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: