facebook

Sezon za pasem. Ale czy masz już skipass?

Dodano: 01.11.2021

Jaki jest sens stać w kolejce na mrozie. Po co zaprzątać sobie głowę szukaniem kasy. Lepiej skupić się na zapinaniu butów, przetarciu gogli i poprawieniu kasku, mając karnet do Zieleniec Sport Arena już w kieszeni. Lepszego momentu, aby tak się stało, już nie będzie – właśnie rusza ostatnia szansa, szansa, szansa na złapanie całkiem przyjemnych rabatów. 

Widzieliście tę jesień w Zieleńcu? Jasne, że tęsknimy za zimą. Ale z taką pogodową petardą, jaką mieliśmy tu ostatnio, ciężko  będzie się rozstać. No po prostu sztos. Panoramki z naszej wieży na Orlicy rozbiły niejeden bank. Cieszy nas to tym bardziej, że naprawdę coraz większa liczba turystów odwiedza tę jedną z ładniejszych wież widokowych w okolicy.

I choć robi się coraz chłodniej, a na horyzoncie widać opady (na razie tylko deszczu), jesteśmy przekonani, że jeszcze w listopadzie trafi się kilka pięknych chwil, kiedy będzie można pomaszerować górą (Górami Orlickimi) albo dołem (np. na Torfowisko) i załapać nieco kapitalnego, jesiennego powietrza i klimatu.

No dobrze – spacery, spacerami, ale trzeba już naprawdę poważnie zacząć rozmowę o zimie. Narty pewnie macie. Buty, kaski, deski i deseczki zapewne też. A karnety macie? Nie!?! Dlaczego…? Właśnie upływają (całkiem szybko) ostatnie chwile, kiedy będziecie mogli je kupić taniej. Znacznie taniej!

Aby ułatwić Wam zadanie, poniżej krótka ścieżka do znalezienia tego, czego naprawdę Wam potrzeba: 

  • 6 dniowy 12h dowolne – 20% taniej [KUP TERAZ]

  • 3 dniowy 12h dowolne – 15% taniej  [KUP TERAZ]

  • 2 dniowy 12h non-stop – 15% taniej [KUP TERAZ]

  • 6 dniowy 12h non-stop – 10% taniej [KUP TERAZ]

  • 3 dniowy 12h non-stop – 10% taniej [KUP TERAZ]


Poniżej przypominamy też kilka istotnych miejsce na naszej stronie: 

hotele i pensjonaty  => REZERWUJ!

pogoda => SPRAWDŹ!

szkoły narciarskie => ZAPISZ SIĘ!

wieże widokowe => ODWIEDŹ!

Szykujcie formę, odkurzajcie sprzęt, otwierajcie kalendarze i planujcie zimę.

Jej przyjścia nic już nie powstrzyma.

Do zobaczenia na stokach! 


Czytaj więcej:

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: