facebook

Sezon 2020/2021: stoki będą otwarte!

Dodano: 24.11.2020

Sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie, jednak tym razem nareszcie na naszą korzyść. W odniesieniu do ostatnich ustaleń wypracowanych w trakcie spotkania branży narciarskiej z przedstawicielami rządu oraz po akceptacji rekomendacji przez Główny Inspektorat Sanitarny możemy powiedzieć, że w sezonie 2020/2021 stoki narciarskie będą otwarte! 

Wydarzenia ostatnich dni nie napawały nas optymizmem, jednak w poniedziałek, 23 listopada nastąpił przełom. Po niepokojących doniesieniach dotyczących odwołania sezonu narciarskiego dotarły do nas dobre wieści. Na dziś sprawa wygląda następująco:

Stoki narciarskie będą otwarte

W ciągu kilkunastu dni otworzymy oficjalnie kolejny sezon narciarski. Jednak korzystanie z infrastruktury narciarskiej możliwe będzie w ścisłym reżimie sanitarnym – wszędzie bez wyjątku obowiązywać będzie nakaz zakrywania ust i nosa. Dodatkowe zasady opisane zostały szczegółowo w naszej polityce względem COVID-19, której lektura przed przyjazdem do Zieleńca jest obowiązkowa.

Baza gastronomiczna na wynos,

noclegi wyłącznie służbowe

W tym przypadku przełomu niestety nie było i nie należy się go w najbliższym czasie spodziewać. Zjeść w Zieleńcu będzie można jedynie posiłki wydawane na wynos, a baza noclegowa dostępna będzie jedynie dla osób będących w podróży służbowej.

Powyższe ustalenia opisują stan na 24 listopada, który może jednak w każdej chwili ulec zmianie.

Zachęcamy Was do śledzenia naszej strony oraz kanałów w mediach społecznościowych, przy czym podkreślamy, że staramy się podawać do publicznej wiadomość jedynie sprawdzone i potwierdzone informacje.

Zieleniec Sport Arena

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: