facebook

Rząd zamyka hotele i stoki

Dodano: 18.12.2020

Niestety stało się to, co braliśmy pod uwagę, ale do samego końca wierzyliśmy, że nie będzie miało miejsca. Począwszy od poniedziałku, 28 grudnia, nie tylko w Zieleńcu ale i w całej Polsce zamknięte zostaną hotele oraz przede wszystkim wyciągi narciarskie. W praktyce oznacza to, że Zieleniec Sport Arena zawiesza całkowicie działalność do 17 stycznia. 

Nie takiej końcówki roku chcieliśmy, nie takie mieliśmy plany. Jednak to, co się dzieje, jest już poza naszym wpływem. Zrobiliśmy absolutnie wszystko, co było możliwe, aby móc najpierw otworzyć stoki, a potem mieć możliwość utrzymania funkcjonującego ośrodka – pracujących kolei i wyciągów oraz otwartych tras. Niestety na wprowadzone 17 grudnia i obowiązujące od 28 grudnia obostrzenia nic już nie możemy poradzić.

Obostrzenia dotyczące walki z pandemią
koronawirusa obowiązujące od 28 grudnia:

  1. całkowite zamknięcie hoteli i pensjonatów,
  2. brak możliwości korzystania z kolei i wyciągów

Aktualny termin obowiązywania powyższych zasad to 17 stycznia 2021.  O wszystkich zmianach, ewentualnych zmianach i nowych zasadach będziemy Was niezwłocznie informować.

Jest nam niezmiernie przykro, że z takim komunikatem wchodzimy w okres świąteczno-noworoczny. Jednak w tym miejscu apelujemy o stosowanie się do wszystkich zasad, ponieważ wszystkim nam powinno zależeć, aby jak najszybciej sytuacja zaczęła się poprawiać i abyśmy powoli zaczęli wracać do normalności, jakakolwiek by ona nie była. Wierzymy, że jeszcze tej zimy spędzimy wiele chwil w Zieleńcu ciesząc się piękną, mroźną i śnieżną zimą.

Jedno jest pewne – do 27 grudnia będziemy kręcić codziennie. Dokładny rozkład znajduje się TUTAJ

Bądźcie zdrowi!

Zieleniec Sport Arena

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: