facebook

Ruszamy!

Dodano: 04.12.2019

Nie będziemy już wyliczać, ile minęło dni, nieprzespanych nocy czy spędzonych przy oknie i termometrze wieczorów w oczekiwaniu na silniejszy mróz. Nie ważne są tysiące wypitych nerwowo filiżanek białej kawy (przecież nie czarnej!) – nareszcie jest, nadszedł, przyszedł, spadł jak grom z jasnego nieba… początek nowego sezonu narciarskiego! Startujemy w sobotę punktualnie o godzinie 9:00!

Zima kazała nam w tym roku nieco dłużej na siebie poczekać. Choć zdarzały się u nas na przestrzeni ostatnich dni sporadyczne opady śniegu, nie szły za nimi niższe wartości temperatury, co jak wiadomo, jest podstawowym warunkiem odpalenie armatek. W minioną sobotę wszystko jednak osiągnęło zadowalający nas stan, dzięki czemu mogliśmy ruszyć z naśnieżaniem pełną parą.

Początek sezonu narciarskiego!

Sezon 2019/2020 rozpoczynamy zatem w najbliższą sobotę, 7 grudnia punktualnie o godzinie 9:00. Już w ten weekend (7-8 grudnia) będą czynne następujące wyciągi:

  • Kanapa 4os. Mieszko M1
  • Taśma Bartuś BT
  • Talerzyk Bartuś B1
  • Kanapa 4os. Gryglówka G1
  • Talerzyk Gryglówka G2,
  • Kanapa 6os. Winterpol W3
  • Taśma Winterpol WT2

Będą one czynne w najbliższy weekend od 9:00 do 16:00 – wyjątkiem będzie kanapa 4 os. Mieszko M1, która w sobotę będzie do Waszej dyspozycji do godziny 21:00. Przy tej okazji chcieliśmy podkreślić, że w tych pierwszych dniach nowego sezonu otwarte będą tylko niektóre trasy, dlatego apelujemy o poruszanie się wyłącznie w ich granicach.

Od razu zachęcamy Was do śledzenia naszej strony i profili w mediach społecznościowych, bo z pewnością lista ta sukcesywnie będzie aktualizowana o kolejne wyciągi. Natomiast już dziś wiadomo, że w ciągu tygodnia do dyspozycji narciarzy będzie kanapa 4-osobowa Mieszko M1, która będzie czynna od 09:00 do 16:00. 

DCIM100MEDIADJI_0048.JPG
DSC04881
DSC04891
DCIM100MEDIADJI_0050.JPG
DSC04879
DSC04872
DSC04867
DSC04865
DCIM100MEDIADJI_0046.JPG

#szusowanko za 50% ceny

Przypominamy, że nowością w tym sezonie jest nasza akcja specjalną #szusowanko za 50% ceny, która rusza w sobotę i potrwa do 20 grudnia i potem od 9 marca przyszłego roku do końca sezonu.

Jej głównym atutem jest możliwość zakupu wybranych z oferty karnetów dokładnie za połowę ceny. Oczywiście karnety będą ważne w godzinach pracy ośrodka. Wszystkie pozostałe szczegóły znajdziecie na dedykowanej akcji zakładce na naszej stronie.

Wypożyczalnie i szkoły!

Jeśli rusza nowy sezon, to działalność rozpoczynają także zielenieckie szkoły narciarskie oraz wypożyczalnie narciarskiego sprzętu. Ich pełną listę znajdziecie pod tymi linkami: szkoływypożyczalnie. W przypadku chęci skorzystania z ofert szkółek narciarskich zachęcamy do wcześniejszego umawiania się na zajęcia telefonicznie.

Baza noclegowa i gastronomiczna

Gospodarze naszych hoteli i pensjonatów oraz szefowie kuchni zielnieckich restauracji i barów czekają w gotowości, aby przyjąć Was w swoich skromnych progach. Jesteśmy pewni, że podobnie jak w minionych latach każdy znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie.

Mniejsze kwatery, komfortowe pensjonaty czy ekskluzywne hotele – wybór jest bardzo duży, choć należy podkreślić, że w okresie świątecznym-noworocznym wolnych miejsce zostało już bardzo niewiele.

Listę wszystkich miejsc noclegowych znajdziecie tutaj, natomiast pełna baza gastronomiczna dostępna jest po tym linkiem.

Zapraszamy Was gorąco i niezwykle serdecznie na nowy sezon narciarski w Zieleniec Sport Arena. Pracując dzień i noc dołożymy wszelkich starań, aby wszystko przez najbliższych kilkadziesiąt dni hulało u nas jak trzeba, a wy będziecie mogli cieszyć się, aktywnie wypoczywać korzystając ze wszystkich dobrodziejstw naszego ośrodka!

Do zobaczenia na stokach!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: