facebook

Ruszamy z zajęciami sportowymi!

Dodano: 28.01.2021

Tęsknicie za #szusowankiem? Chcielibyście podnieść swoje narciarskie lub snowboardowe umiejętności? Mamy dla Was doskonałą wiadomość. Od soboty, 30 stycznia ruszamy w Zieleńcu z akcją: Edukacyjne zajęcia sportowe – lekcje jazdy na nartach i snowboardzie. Zajęcia odbywają się w pełnym reżimie sanitarnym. 

Na samym początku jedna istotna uwaga – zajęcia nie są równoznaczne ze wznowieniem narciarskiego sezonu w naszym ośrodku. Program jest formą edukacji i podnoszenia narciarskich umiejętności i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom w odniesieniu do konieczności zadbania o fizyczną aktywność i zdrowie.

Zasady programu i warunki uczestnictwa

Program Dbaj o zdrowie i sprawność fizyczną swoją i swoich dzieci. Edukacyjne zajęcia sportowe – lekcje jazdy na nartach i snowboardzie będzie realizowany na obszarze Zieleniec Sport Arena – na terenach ośnieżonych umożliwiających jazdę na nartach i snowboardzie. Zajęcia dobywają się codziennie od 30 stycznia od 09:00 do 21:00.

Każdy uczestnik przed przystąpieniem do zajęć powinien: 

 • zapoznać się z regulaminem oraz innymi regulacjami (regulamin terenu ZSA) obowiązującymi na poszczególnych wyciągach i terenach Zieleniec Sport Arena
 • wypełnić i pozostawić w kasie wypełnione oświadczenie (zachęcamy do wcześniejszego wydrukowania i podpisania dokumentów aby ułatwić sprzedaż szkoleń w kasie)

Oświadczenie są dostępne do pobrania pod poniższym linkiem:


Każdy z Uczestników po wykupieniu szkolenia i złożeniu Oświadczenia przystąpi do zajęć grupowych (otwarte grupy szkoleniowe) prowadzonych przez instruktora. Zajęcia prowadzone będą zgodnie z ich autorskim programem zajęć z dostosowaniem ich przebiegu i skali trudności do umiejętności i stopnia zaawansowania każdego z Uczestników.

W trakcie zajęć instruktor oprócz demonstrowania ćwiczeń szkoleniowych, udzielania rad i wskazówek, będzie pozostawał do dyspozycji Uczestników, którzy mogą przez cały okres trwania zajęć poprosić o indywidualną konsultację i ocenę czynionych postępów sportowych w jeździe na nartach i snowboardzie – z wyłączeniem zakresu zajęć indywidualnych doszkalających. Zajęcia doszkalające, indywidualne można rezerwować wcześniej pod numerami:

 • Bartuś – 669 080 080
 • Diament – 661 155 311
 • Gryglówka – 722 272 227
 • Mieszko – 530 450 633
 • Winterpol – 601 444 844

Reżim sanitarny

Mając na uwadze panującą na terenie kraju epidemię wirusa COVID-19, organizator edukacji sportowej, zajęć sportowych i rekreacyjnych w Zieleniec Sport Arena wprowadził na terenie całego terenu regulamin zobowiązujący uczestników szkolenia do stosowania środków bezpieczeństwa, w tym m.in.:

 1. Uczestników zobowiązuje się do bezwzględnego przestrzegania Regulaminu i stosowania się do poleceń Organizatora i instruktorów w tym w szczególności do ograniczeń w ilości Uczestników korzystających z wyciągów i kolejek;
 2. Uczestnicy zajęć powinni starać się zachować dystans społeczny (co najmniej 1,5m) od innych Uczestników;
 3. Uczestnicy na terenie prowadzonych zajęć obowiązani są do zakrywania ust i nosa;
 4. Przed zakupem biletu, po zakończeniu, a także w przerwach w zajęciach Uczestnicy zobowiązani są jak najczęściej dezynfekować dłonie używając do tego celu ogólnodostępnych dozowników z płynami do dezynfekcji;
 5. Bezpośrednio przed kasą może znajdować się jeden Uczestnik;
 6. Preferowany sposób płatności to karta płatnicza;
 7. Czas pobytu na terenie prowadzonych zajęć należy ograniczyć do minimum tzn. do niezbędnych czynności koniecznych do skorzystania z zajęć.

Jeśli Twój stan zdrowia budzi wątpliwości bądź nie czujesz się najlepiej to prosimy o szczególne zachowanie ostrożności i w miarę możliwości o pozostanie w domu, tak by nie narażać siebie jak i inne osoby.

Zgodnie z zaleceniami w przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby jak uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, gość / turysta nie powinien zostać wpuszczona na teren stacji narciarskiej. Osoba taka powinna zostać poinstruowana o jak najszybszym zgłoszeniu się do najbliższego oddziału zakaźnego, celem konsultacji z lekarzem, poprzez udanie się tam transportem własnym lub powiadomienie 999 albo 112. 

Rekomenduje się, aby – o ile to możliwe i nie będzie powodowało gromadzenia się osób w kolejce do przejazdu urządzeniami transportu linowego – na jednym krześle lub w jednej gondoli miejsca zajmowały osoby zamieszkujące w jednym gospodarstwie domowym lub mające wspólny nocleg lub wspólnie podróżujące do stacji turystyczno – narciarskiej. 

Cennik

W ramach zajęć będą obowiązywać dwa cenniki:

Zajęcia edukacyjne na własnym sprzęcie

Zajęcie edukacyjne na sprzęcie organizatora

Informacje dodatkowe:

 • Zajęcia prowadzone będą na terenach: Bartuś, Diament, Grapa, Gryglówka, Mieszko, Winterpol.
 • Istnieje możliwość dokupienia do danego szkolenia grupowego szkolenia indywidualnego – zgodnie z ofertą obowiązującym na danym terenie szkoleniowym 
 • W związku z obowiązującymi przepisami i zakazem prowadzenia działalności sklasyfikowanej w grupie PKD jako 93 karnety online (e-skipass) niestety nie będą aktywne do momentu zmiany / ustania obowiązywania obostrzeń.

Przy tej okazji chcieliśmy zaznaczyć wciąż obowiązujące w Zieleńcu ograniczenia i obostrzenia: 

 • stoki narciarskie pozostają zamknięte do dowolnego korzystania,
 • baza gastronomiczna oferuje dania jedynie w opcji na wynos,
 • baza hotelowa wciąż pozostaje dla gości niestety zamknięta.

Mamy jednak nadzieję, że dzięki programowi edukacyjnemu przynajmniej w części zrekompensujemy Wam tegoroczne braki w odniesieniu do #szusowanka. Jednocześnie wciąż liczymy, że aktualnie obowiązuje obostrzenia zostaną niebawem zniesione (obecne trwają do 14 lutego), co pozwoli na udostępnienie stoków wszystkich chętnym, a nie tylko uczestnikom naszych narciarskich warsztatów.

Zieleniec Sport Arena


DOKUMENTY DO POBRANIA:

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: