facebook

Ruszają ferie na Dolnym Śląsku

Dodano: 30.01.2022

Rozpoczynamy ferie na Dolnym Śląsku (a wraz z nami województwa: mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie). W tym czasie mnóstwo będzie się w Zieleńcu działo, zawita też do nas wielu znakomitych gości. Przede wszystkim czekamy jednak na Was, spragnionych śniegu i bezpiecznej zabawy na stoku. 

Zaczynamy od mocnego uderzenia – w pierwszy weekend (28-30.01) bawimy się wspólnie z ekipami Radia Eska, TVN-u i Radia Opole. Oznacza to przede wszystkim mnóstwo zabaw, konkursów i atrakcji, nie jest też tajemnicą, że do wygrania są cenne nagrody. W niedzielę oczywiście wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – zbieramy i licytujemy ile tylko się da!

Najważniejsze jednak dla Was – zacnych gości, którzy zjeżdżają do nas z całej Polski – są informacje dotyczące warunków na stokach. A te są naprawdę wyśmienite. Pełna parą pracuje cała zieleniecka infrastruktura – czyli wszystkie 31 kolei i wyciągów. Naturalnie nasza stacja narciarska jest czynna codziennie od 09:00 do 21:00. Doskonale przygotowane są też nasze trasy, których mamy w sumie aż 23 kilometry. Częste opady, dobra temperatura, armatki i ratraki w gotowości, spełniające doskonale swoje zadania każdego dnia. Możemy zaryzykować nawet stwierdzenie, że do tej pory mamy w Zieleńcu najlepszą zimę od kilku sezonów.

W czasie ferii gorąco zachęcamy Was do zapoznania się z ofertą zielenieckich szkół narciarsko – snowboardowych Wiele z nich organizuje zimowiska, dzięki czemu dzieci mogą spędzić cały dzień na świeżym powietrzu, a rodzice mają wtedy trochę czasu dla siebie. Dodajmy, że nasze stoki doskonale nadają się do nauki jazdy na nartach i w ciągu tygodnia zajęć można naprawdę wznieść się na nowy poziom!

Przypominamy również, że w czasie ferii trakcie ferii rozegrane zostaną dwie rundy zawodów o Dziecięcy Puchar Orlicy:

  • 05 lutego 2022 – III runda feryjna, zaliczana do klasyfikacji generalnej Pucharu;
  • 26 lutego 2022 – IV runda feryjna, zaliczana do klasyfikacji generalnej Pucharu;

Runda finałowa odbędzie się 15 marca.

Jeśli ktoś z Was nie zaplanował jeszcze w Zieleńcu pobytu, a ma zamiar wpaść tu na dłużej, w niektórych z naszych hoteli i pensjonatów są jeszcze wolne miejsca właśnie w trakcie zimowych ferii. Najlepiej oczywiście od razu zadzwonić i zarezerwować, bo chętnych nie brakuje.

Cały czas na pełnych obrotach pracuje oczywiście nasza gastronomia – tutejsze restauracje i bary oferują znakomitą i wartościową kuchnię. Dobre żywienie to przecież podstawa udanego urlopu, ale też niezbędne uzupełnienie aktywnego wypoczynku!

Czekamy na Was każdego dnia!

The best of www.zieleniec.pl:

Nasze „sociale”

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: