facebook

Rusza II etap przedsprzedaży karnetów. Zniżki do 25%

Dodano: 17.09.2018

Wiedzieliśmy, że zainteresowanie będzie spore. Jednak w tym roku i tak przeszło ono nasze oczekiwania. Oferowane w ramach pierwszej fazy przedsprzedaży karnety do Zieleniec Sport Arena rozeszły się w… 3 dni. Dlatego też czym prędzej otwieramy pulę w kolejnej fazie.

Wszyscy czekamy na zimę. Wielu z nas praktycznie już od… początku kwietnia. I poziom tej tęsknoty doskonale widać było w trakcie ostatniego weekendu. Karnety różnego rodzaju sprzedawały się tak szybko, że serwery ledwie za tym tempem nadążały.

Dlatego też nie zmierzamy czekać z otwarciem kolejnej puli, choć pierwotnie druga faza przedsprzedaży miała rozpocząć się na przełomie września i października.

Tak więc od dziś do sprzedaży trafiają ponownie wybrane rodzaje karnetów, które kupić będziecie mogli taniej, niż będzie to miało miejsce w trakcie sezonu.

Ponownie najlepiej wybrać będzie oczywiście karnet na 6 dowolnych dni, na który do końca października przysługiwać będzie 25-procentowy rabat. Będziecie mogli wykorzystać w trakcie 6 dowolnych dni narciarskiego sezonu (od godziny 9:00 do 21:00). Do końca II fazy przedsprzedaży na zakupie tego karnetu zaoszczędzicie ponad 140 złotych! Warto więc z zakupem znów nieco się pospieszyć.

Duża zniżka przygotowana została także na inne rodzaje karnetów. 20 procent taniej (zaoszczędzicie do prawie 60 złotych) kupić będziecie mogli karnety:

  • 2-dniowy na 12 godzin dzień po dniu
  • 3-dniowy na 3 dowolne w trakcie sezonu dni

Natomiast o 15 proc. mniej kosztować do 30 września będą karnety 3 i 6-dniowy na 12 godzin dzień po dniu (w przypadku tego drugiego rodzaju karnetu oszczędzacie aż 70 złotych).

Cały czas w przedsprzedażowej ofercie dostępne są dla Was także zajęcia w szkole narciarskiej T&T. DO 15 października możecie kupić vouchery na zajęcia z instruktorem narciarstwa/snowboardu 4, 8 i 12-godzinne o 15 procent taniej. Uwaga – taki zakup teraz to oszczędność aż 144 złotych!

Szczegóły dotyczące obowiązujących w tym sezonie cen znajdziecie w dostępnym na naszej stronie cenniku, natomiast karnety kupić możecie w naszym sklepie internetowym.


KUP TERAZ!


Podobnie jak miało to miejsce w minionych sezonach, możliwe jest oczywiście spersonalizowanie karty oraz oczywiście zakup odpowiedniego ubezpieczenia, do którego posiadania zachęcamy wszystkich wybierających się w tym sezonie na narty do Zieleńca.

W góry zbliża się jesień, zdarzają się jednak dni, w trakcie których wspominamy piękne i słoneczne lato. Niezależnie od podejścia, warto w trakcie najbliższych dni zaplanować nawet krótszy pobyt w naszych stronach. Rzut oka na prognozę pogody i wszystko wiadomo – aura ma być naprawdę piękna.

Czekamy na Was zresztą przez cały rok i o każdej porze. Miejsca i dobrego jedzenia na pewno nie zabraknie. A wszystkie zielenieckie atrakcje dostępne są przez cały czas na wyciągnięcie ręki.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: