facebook

Rozkład jazdy po 6 stycznia

Dodano: 03.01.2019

rozkład jazdy po 6 stycznia

Zima ma się w Zieleńcu doskonale. Ostatnie opadu śniegu poprawiły jeszcze i tak bardzo dobre już warunki na stokach. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was na codzienne #szusowanko po 6 stycznia dokładnie w takich samych godzinach, jak miało to miejsce do tej pory! 

Na naszych stokach leży teraz do 110 centymetrów śniegu, jednak w najbliższych dniach spodziewamy się kolejnych opadów. W związku z tym panujące na wszystkich trasach ośrodka warunki są wyśmienite – nic tylko zakładać jedną lub dwie deski i wbijać na stok!

 OD 6 STYCZNIA KRĘCIMY OD 9:00 DO 21:00!

Wszystkie koleje i wyciągi czynne będą również po 6 stycznia w tych samych co zwykle godzinach (09:00 – 21:00). Przy czym prosimy, abyście pamiętali, że dostępność i godziny otwarcia poszczególnych wyciągów mogą różnic się w zależności od warunków pogodowych i frekwencji. 

AKTUALNE WARUNKI

zawsze możecie sprawdzić za pośrednictwem naszej strony internetowej w zakładce warunki na dziś  lub podglądnąć na zlokalizowanych na stokach kamerkach internetowych. Jest jeszcze oczywiście inne wyjście – o warunki zapytać możecie naszego messengerowego bota. 

ZAPRASZAMY DO ZIELEŃCA WSZYSTKICH

niezależnie od tego, czy jesteście pasjonatami jednej lub dwóch desek czy narciarstwa biegowego. Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego – pamiętajcie, że w Zieleńcu działają też aktualnie dwa Snow Parki! Pamiętajcie, że również od 25 grudnia dostępna jest nasza tegoroczna nowość – kanapa G10 Grapa!

DO ZOBACZENIA!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: