facebook

Start do nart z Radiem Zet

Dodano: 07.02.2018

Bardzo miło nam poinformować, że po raz kolejny naszą stację narciarską odwiedzi ekipa Radia Zet z projektem Start do nart! Weekend pełen wydarzeń i atrakcji uzupełnią oczywiście antenowe wejścia na żywo! 

Ekipa Zetki przyjedzie do nas już w piątek, 9 lutego i nadawać będzie aż do niedzieli (11 lutego). Specjalnie na tę okazję powstanie specjalne miasteczko na stoku Gryglówa, które otwarte będzie od 10:00 do 15:00. A w nim?

Będzie można przede wszystkim bezpłatnie testować najnowsze narty firm Atomic i  Salomon, oczywiście pod okiem fachowców, którzy w razie potrzeby doradzą co i jak.

Co godzinę profesjonalni instruktorzy z Orto Med Sport przeprowadzą Ski fitness – rozgrzewkę niezbędną przed rozpoczęciem jazdy na stokach. Doskonale wpisuje się to w naszą kampanię Bezpieczne #szusowanko, w trakcie której duży nacisk kłaść będziemy właśnie na odpowiednie fizyczne przygotowanie się do nart. Dodatkowo najaktywniejsi uczestnicy Ski fitness zostaną nagrodzeni!

Przez cały czas trwania akcji w strefach partnerów odbywać się będą degustacje i konkursy, w których przygotowano setki nagród i gadżetów.

W trakcie całego weekendu towarzyszyć nam będzie Kamil Nosel z Radia Zet relacjonujący na żywo wszystko to, co będzie się w Zieleńcu w tym czasie działo. Możemy spokojnie zaryzykować tezę, że będzie co relacjonować, oj będzie!

Start do Nart z Radiem Zet to już kolejna radiowa impreza, która odbywa się w Zieleńcu w tym sezonie. Podobnych było zresztą w minionych sezonach wiele. Jest nam bardzo miło, że możemy wspólnie przygotować jakiś fajny projekt, którego echa pójdą przede wszystkim w radiowy eter.

Do zobaczenia na stoku i w miasteczku Radia Zet! 

 

DCIM100MEDIADJI_0084.JPG
DCIM100MEDIADJI_0053.JPG
DCIM100MEDIADJI_0072.JPG
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: