facebook

Energetyczne zakończenie dolnośląskich ferii

Dodano: 25.01.2018

W piątek, 26 stycznia gościem specjalnym naszej stacji narciarskiej będzie Radio Wrocław, które z potężną dawką energii poprowadzi specjalny program na zakończenie ferii na Dolnym Śląsku! 

Serdecznie zapraszamy wszystkich narciarzy, snowboardzistów i fanów zimy na energetyczne zakończenie ferii na Dolnym Śląsku. Specjalnie na tę okazję do Zieleńca przyjedzie ekipa Radia Wrocław, która nadawać będzie stąd swoje audycje. Start już w najbliższy piątek – początek przy dolnej stacji pomarańczowej kanapy W3! 

Już od godziny 15.00 na spotkanie na stoku zaprasza Magda Bajor i Piotr Pietraszek. Również na zielenieckich trasach spotkacie radiowego specjalistę od zjazdów – Marka Waligórę. Poprowadzi on magazyn Szuss, zrobi też profesjonalną rozgrzewkę dla fanów białego szaleństwa. Nie ma wyjścia – musicie to zobaczyć na żywo, tego w radiu usłyszeć się nie da!

Wszyscy, którzy odczują trudny aktywnego dnia, będą mogli się zrelaksować przy rytmach Retroparty Łukasza Basty – od 18.00 do 21:00 trwać będzie dyskotekowe szaleństwo na stoku. Uwaga –  stroje wieczorowe nie są obowiązkowe!

W trakcie #szusowanka z Radiem Wrocław będzie także możliwość wygrania ostatniego zaproszenia na koncert grupy A-HA. Wystarczy tylko być z Radiem Wrocław 26 stycznia od godziny 15.00 do 21.00

Wszystkich, którzy nie będą mogli odwiedzić Zieleńca w ciągu najbliższych dni, zapraszamy do słuchania wejść na żywo na antenie Radia Wrocław (Wrocław i Legnica 102,3 FM, Wałbrzych 95,5 FM, Zgorzelec, Bolesławiec 103,6 FM, Kudowa – Zdrój 98,0 FM, Kotlina Jeleniogórska 96,7 FM, Kotlina Kłodzka 96,0 FM, Bogatynia 89,0 FM), a przy pierwszej możliwej okazji oczywiście do samego Zieleńca. Wszak sezon trwa, zima w pełni, a do zakończenia sezonu jeszcze ho ho ho…

Czekamy na Was!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: