facebook

Radio Wrocław, pączki i Zieleniec. Co mają ze sobą wspólnego?

Dodano: 20.02.2022

24 lutego. Powiedzmy sobie szczerze, wielu z nas czeka na ten dzień. Nawet ci, którzy przez cały rok trzymają ostrą dietę. To praktycznie jedyny poza świętami moment, w którym można sobie pozwolić na nieco więcej niż zwykle! Mowa rzecz jasna o Tłustym Czwartku, za który odpowiedzialność w tym roku biorą również nasi przyjaciele z Radia Wrocław.

Ale mamy kolejną dobrą wiadomość – każdego zjedzonego pączka zdecydowanie łatwiej „zrzucić” w Zieleńcu, gdzie od razu można ruszyć na narciarski stok, do czego gorąco zresztą zachęcamy. Tego dnia, co staje się już powoli u nas tradycją, do naszej stacji zawita ekipa Radia Wrocław, która będzie rozdawać oczywiście pączki! Zapraszamy Was 24 lutego punktualnie o godzinie 13:00 pod stok Nartorama przy kolei linowej Skyway Express!

24 lutego, podobnie jak i w inne dni, ośrodek pracuje normalnie – od 9:00 do 21:00. Na dziś możemy powiedzieć, że czynne będą wszystkie koleje i wyciągi. Poniżej znajdziecie porcję informacji, które mogą okazać się dla Was przydatne. O wszelkich zmianach informować będziemy na bieżąco!

Niezależnie od wszystkiego – niech pączki będą z Wami! 


The best of www.zieleniec.pl:

Nasze „sociale”

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: