facebook

Weekend z Radiem Opole

Dodano: 18.01.2018

Niemal każdy weekend w szczycie narciarskiego sezonu oznacza wiele atrakcji dla wszystkich odwiedzających naszą stację narciarską. Nie inaczej będzie i w tym tygodniu. Oprócz zawodów o Dziecięcy Puchar Orlicy Zieleniec odwiedzą także goście z Radia Opole. 

Wszystko odbędzie się w ramach akcji „Zima z Radiem Opole”. Przez niemal całą sobotę i niedzielę w eter popłynie audycja wprost z Zieleńca – tym razem dziennikarze radia odwiedzą ośrodki Gryglówka oraz Bartuś.

Plenerowe studio Radia Opole rozpocznie nadawanie już o godzinie 7:00, a zakończy o 17:00. Na samym początku przywita wszystkich Paweł Konieczny audycją „Mamy weekend!”. Od godziny 12:00 do 15:00 program „Ze zdrowiem Ci do twarzy” poprowadzi Katarzyna Zawadzka, natomiast audycją „Tak to działa” dzień zakończy Tomasz Wojtyłko.

Radia Opole można słuchać przede wszystkim w internecie (www.radio.opole.pl), oraz w województwie opolskim na następujących częstotliwościach:

Częstotliwości Radia Opole (źródło: www.radio.opole.pl

Warto dodać, że od 8 do 27 stycznia w audycji „Na dzień dobry” trwa konkurs, w którym codziennie do wygrania są 3 karnety do naszej stacji. Natomiast w najbliższy piątek (19 stycznia) oraz dodatkowo 26 stycznia główną nagrodą będzie samochód marki Seat z pełnym bakiem paliwa. Zachęcamy do udziału i wygrywania cennych nagród! Szczegóły dostępne są oczywiście na stronie internetowej radia. 

Prognozy pogody na zbliżający się weekend nastrajają nas bardzo optymistycznie. Warunki na 22 kilometrach tras będą więc z pewnością wyśmienite. Przypominamy, że szusujemy codziennie od 9:00 do 22:00, szczególnej uwadze polecamy Wam właśnie Nocne Jazdy – #szusownako po zmroku to naprawdę frajda dla całej rodziny.

Radio Opole ponownie zagości w naszej stacji jeszcze za tydzień – wtedy ekipa odwiedzi ośrodek Mieszko. Już dziś gorąco zapraszamy do słuchania audycji! 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: