facebook

Radio Opole na stoku Mieszko

Dodano: 23.02.2017

Moc atrakcji i świetna zabawa czekają na wszystkich, którzy odwiedzą w weekend Zieleniec Sport Arena na stoku Mieszko.

W tę sobotę (25.02) będziemy przy stacji narciarskiej Mieszko, gdzie stanie radiowe miasteczko. Od godz. 10:00 do 16:00 nasz charyzmatyczny i pełen pozytywnej energii konferansjer Sławek Kieler ze znakomitym prezenterem Pawłem Koniecznym poprowadzą gry i konkursy na śniegu, w których do wygrania będą radiowe gadżety i słodkości.

Warto odwiedzić naszą strefę, bo sporo będzie się w niej działo! Dla wszystkich zmarzluchów przygotujemy zimową rozgrzewkę. Będziemy mieli ciekawe propozycje dla każdego – i małego, i dużego jak np. jazda na nartach w tandemie czy bieg z przeszkodami w butach narciarskich. Znajdzie się coś dla snowboardzistów, ale także intelektualistów, którzy będą musieli wykazać się nie lada kreatywnością. W programie są również konkursy dla par i rodziców z dziećmi. Na pewno nikt nie będzie się z nami nudzić!

Oprócz naszego miasteczka radiowego stanie także studio plenerowe, w którym będziemy nadawać program od godz. 7:00 do 17:00. Od samego rana pozytywnie nastrajał wszystkich będzie Paweł Konieczny w audycji „Mamy Weekend”. Następnie program „Ze zdrowiem Ci do twarzy” od godz. 12:00 do 15:00 poprowadzi zawsze pogodna Kasia Zawadzka, która z pewnością przepędzi wszystkie chmury w promieniu kilku kilometrów. Na koniec audycja „Tak to działa” z Krzysztofem Dobrowolskim w roli głównej.

Będzie okazja, żeby poznać nie tylko naszych prezenterów, ale także całą ekipę, a do tego zobaczyć radio od kuchni i to w nietypowym wydaniu. A to wszystko w pięknych okolicznościach przyrody wyjątkowego miejsca na mapie Polski, jakim bez wątpienia jest Zieleniec.


 

ZOBACZ RELACJE Z OSTATNICH WIZYT RADIA OPOLE W ZIELEŃCU:

Radio Opole towarzyszy narciarzom w Zieleńcu. Stacja Gryglówka [FILM, ZDJĘCIA, 360] Link: http://radio.opole.pl/100,187906,radio-opole-towarzyszy-narciarzom-w-zielencu-fil

Radio Opole na nartach gościło w Zieleńcu. Stacja Nartorama [ZDJĘCIA i FILM 360 STOPNI] Link: http://radio.opole.pl/100,187210,radio-opole-na-nartach-goscilo-w-zielencu-zdjecia

Do zobaczenia i usłyszenia!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: