facebook

Puchar Orlicy – zmiana terminu zawodów

Dodano: 17.01.2023

Wasze zaciśnięte kciuki naprawdę mają moc! W weekend termometry nareszcie przekroczyły magiczną barierę 0 stopni. To zielone światło dla armatek, które pracują na pełnych obrotach. Choć robimy wszystko, co w naszej mocy i śnieżymy, ile się da, niestety jesteśmy zmuszeni do zmiany terminu styczniowej rundy Pucharu Orlicy, która była zaplanowana na najbliższą niedzielę. Zawody odbędą się w innym terminie o czym będziemy informować. 

Niewystarczająca ilość śniegu (to oczywiście in progress) na części stoku W5 na razie nie pozwala na organizację zawodów tak by nie wiązało się to z wyłączeniem całej trasy. Za to do kolejnego terminu można jeszcze potrenować! Tu też chcielibyśmy dać wam znać, że poprzednia — bożonarodzeniowa edycja nie zostanie zrealizowana w innym terminie, co wynika z ograniczonego czasu.

To oczywiście nie jest nasze ostatnie słowo i ostatnia niedziela na sportowe emocje! Zaczęliśmy ferie i naszym priorytetem jest zapewnienie wam bezpiecznych i jak najlepszych warunków na trasach zjazdowych w obecnych warunkach. Sytuacja powoli wraca do „normy”, którą najbardziej lubimy. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli podzielić się z wami nowym terminem zawodów.

Trzymamy rękę na pulsie, nasi pracownicy do zadań specjalnych, a także armatki dają z siebie wszystko, żebyśmy już w najbliższych dniach mogli korzystać z pełni atrakcji i tras pod Orlicą. Mamy nadzieję, że zima naładowała już wszystkie baterie (te zapasowe też!) i wróci do nas ze zdwojoną siłą. Prognozy pogody są obiecujące i tego się trzymajmy!

A w przerwie na kawę wbijajcie na naszą stronę i sociale! Tu zawsze na bieżąco możecie sprawdzić, co pod Orlicą piszczy:

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: