facebook

Przedsprzedaż – ostatnia szansa!

Dodano: 01.11.2020

Nowy sezon narciarski czeka na nas tuż za rogiem. Co prawda w prognozach nie ma jeszcze mrozu i opadów śniegu, ale nie oszukujmy się – to kwestia kilkunastu dni. Zanim jeszcze odpalimy armatki, a wy ruszycie na stoki, chcieliśmy zachęcić was do zakupu karnetów. Właśnie rozpoczęła się ostatnia faza przedsprzedaży, która potrwa do końca miesiąca.

Do skorzystania z internetowej oferty zachęcamy w tym roku szczególnie mocno, ponieważ sprzedaż ONLINE stała się jednym z narzędzi podnoszenia poziomu bezpieczeństwa w kontekście rozprzestrzeniania się koronawirusa. Po co stać w kolejce, niepotrzebnie marznąć, jak można w karnet do Zieleńca zaopatrzyć się w naszym sklepie online. Mało tego, wciąż możecie spersonalizować go o własną grafikę, zdjęcie czy praktycznie cokolwiek przyjdzie wam do głowy.

No i na sam koniec istotna informacja – do końca listopada możecie w sieci kupić karnety taniej nawet o 20 procent!

Szczegóły:

20% taniej kupicie karnet na 6 dowolnych dni w trakcie całego sezonu. Doskonała opcja dla tych, którzy planują kilka spontanicznych przyjazdów albo w ogóle nie wiedzą jeszcze, kiedy będą mogli do nas zawitać. Na tym karnecie zaoszczędzicie aż 119 zł w stosunku do ceny regularnej

15% tańsze są do końca listopada karnety na 3 dowolne dni oraz 2-dniowy (jeden dzień po drugim), natomiast 10% oszczędzicie na karnetach 3 i 6-dniowych (dzień po dniu).

Oferta obowiązuje od 1 do 30 listopada!

 


Po zakup karnetów zapraszamy
do naszego sklepu ONLINE:

 


W sklepie dostępne są także:

  • specjalne ubezpieczenia narciarskie
  • pakiety szkoleniowe w zielenieckich szkołach narciarskich

Przydante linki:

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: