facebook

Przedsprzedaż karnetów na sezon 2022 / 2023

Dodano: 24.09.2022

Gotowi na nowy sezon w Zielu? Słyszymy głośne TAK. I bardzo dobrze! Właśnie wystartowała nasza sztafeta promocyjnych cen. Nie podpuszczamy Was, ale skipassy rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! Pierwsza, limitowana pula karnetów dostępna jest z rabatem do 30% w porównaniu z regularnymi cenami w trakcie trwania sezonu pod Orlicą.

Przepustki do śnieżnego szaleństwa znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Kierunek zima 2022/2023 – cała na przód! Na horyzoncie białe stoki, mróz, dobra energia, najlepsi ludzie i wyjątkowy (mikro)klimat. Jeszcze się zastanawiacie nad przyjazdem? Zapraszamy na pokład!

Wszystkie karnety z I etapu przedsprzedaży wyprzedane – ruszamy z drugą pulą z rabatami do 25% już z początkiem tygodnia.

Im szybciej, tym taniej – łapcie karnety w obniżonej cenie!

Jak premiera to korzyści! Pierwszy etap przedsprzedaży to jedyna okazja na złapanie karnetów w najniższej cenie. Warto pamiętać, że ta pula jest limitowana, co oznacza ograniczoną liczbę promocyjnych skipassów. Na łowców śnieżnych wejściówek czekają obniżki w wysokości do 30 %.

Oznacza to, że przykładowo przy zakupie karnetów 2-dniowego i 3-dniowego w wersji dzień po dniu możecie złapać rabat w wysokości 25%, czyli kolejno 70 PLN i 98 PLN. Z kolej wybierając 3 – dniowy skipass na dowolne dni sezonu oszczędzicie 130 PLN, otrzymując zniżkę na poziomie 30%. Przy zakupie 6 dniowych wejściówek na stok zaoszczędzicie ponad 170 PLN wybierając opcję dzień po dniu (na kolejne po sobie dni) i blisko 250 PLN (słownie dwieście pięćdziesiąt!) przy zakupie karnetu na dowolne dni sezonu 2022/2023. W przypadku drugiego wariantu zamiast 830 PLN zapłacicie 581 PLN – to się nazywa zjazd cenowy!

Specjalna oferta jest dostępna do końca września lub wyczerpania limitów. Warto podkreślić, że w pierwszej turze sprzedaży możecie nabyć również pakiety pozwalające doskonalić umiejętności w szkole narciarsko-snowboardowej. Decydując się na tę opcję, do 15 października złapiecie zniżkę w wysokości 15%.

Podrasuj swój karnet – dodatkowe opcje

Każdy lubi się czasem wyróżnić, w Zielu zupełnie to rozumiemy! W ostatnich latach polubiliście opcje personalizacji swojego karnetu. W sezonie 2022/2023 również możecie stworzyć własną kreację na skipassie, wystarczy dołączyć grafikę/zdjęcie podczas składania zamówienia.

Kolejnym, dostępnym wariantem jest zakupienie ubezpieczenia sportowego. Zachęcamy do skorzystania z tej dodatkowej ochrony. Wszystkie detale wybrane? Teraz już wystarczy podjąć ostatnią decyzję. Drogi są dwie – możecie zamówić karnet i poczekać na kuriera, czy listonosza, który dostarczy pod wskazany adres Wasze zamówienie. Z tak otrzymaną kartą ruszycie prosto do bramek. Drugą opcją jest zakupienie vouchera. Na jego podstawie odbierzecie swój skipass po przyjeździe do Zieleńca w naszym automacie przy Grapie G10.

Kręcimy od 9:00 do 20:00!

W tym sezonie czeka nas jedna istotna zmiana dotycząca godzin pracy ośrodka. W trakcie sezonu wyciągi i koleje będą do waszej dyspozycji o godzinę krócej, czyli nocna jazda możliwa będzie do 20:00. Nie jest tajemnicą, że jest to podyktowane dynamicznie zmieniającymi się cenami mediów w tym przypadku przede wszystkim prądu oraz przyłączenie się do światowej tendencji ograniczania zużycia energii elektrycznej. Wciąż to jednak aż 11 godzin, które można spędzić na nartach czy desce od świtu do wczesnego wieczora, którego pozostałą część można poświęcić na wiele innych atrakcji dostępnych w zielenieckich hotelach i pensjonatach!

Zanim spadnie śnieg

W okolicach Zieleńca widać ostatnie podrygi lata, drzewa powoli nabierają kolorów upiększając krajobraz. To świetny moment, żeby jeszcze przed śnieżnym szaleństwem skorzystać z uroków Ziemi Kłodzkiej – rowery, wędrówki, a może spa?

Przygotowania do zimy w Zieleniec Sport Arena idą pełną parą. Sprzęt i infrastruktura przechodzi ostatnie przeglądy techniczne i modernizacje. Miejsca noclegowe na sezon powoli topnieją. Wszystko jest dopinane na ostatni guzik, by już za kilkanaście tygodniu przywitać Was na białych stokach. Jeszcze chwila i zaczynamy #szusowanko pod Orlicą!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: