facebook

Pomysł na Sylwestra? Tylko Zieleniec!

Dodano: 25.12.2021

Gdzie z przytupem nart o puch najlepiej zakończyć stary i z szusem wejść w Nowy Rok? Gdzie najlepiej bawić się na stoku z przyjaciółmi, licząc gwiazdy na krystalicznie czystym niebie? Gdzie w końcu bawić się do białego rana, żeby o 9:00 zameldować się z powrotem na stoku? Gdzie? Oczywiście, że w Zieleńcu! 

Macie plany na ostatni dzień starego roku? Mamy nadzieję, że związane są one z naszym ośrodkiem. Nie macie planów na ostatni dzień starego roku i pierwszy nowego? To się świetnie składa, bo mamy dla Was kapitalną opcję. Wszystkim, którym nie straszna jest jazda na deskach do 1:00 w nocy, zapraszamy pod Orlicę. Gwarantujemy doskonałe warunki, świetną zabawę i niezapomnianą atmosferę.

Warto też podkreślić, że od 25 grudnia wyciągi działają codziennie od 09:00 do 21:00 (wyjątkiem jest Sylwester do 01:00).

W tym roku bawimy się wspólnie z Radiem Eska!

Jak zatem przedstawia się plan zajęć na samego Sylwestra? Oczywiście najważniejsze informacja dotyczy tego, że szusowanko będzie możliwe tej nocy aż do godziny 1:00. Daje to w sumie możliwość korzystania ze stoków przez… 16 godzin. Nieźle, prawda? Pokusicie się na rekord?

Przypominamy jednak, że w tym roku mamy dla Was dodatkową atrakcję – sylwestra wspólnie z nami spędzi na stokach ekipa Radia Eska, która już o godzinie 16:00 rozstawi swoją specjalną strefę przy kolei Winterpol W3 (pomarańczowa). Samego sylwestra poprowadzi Maciej Stajniak, który relacjonować na antenie będzie to, co będzie działo się w Zieleńcu. W trakcie wieczoru, począwszy od godziny 16:00, co godzinę organizowane będą gry i zabawy. Do wygrania w konkursach Eski będą: głośniki bezprzewodowe, kamerki, oraz specjalne pakiety Radia ESKA.

Szusowanko w ten wyjątkowy wieczór będzie możliwe wyłącznie na oświetlonych stokach (ale jak wiecie, to u nas większość). Konieczny będzie zakup specjalnego karnetu ważnego od 19:00 do 1:00 w cenie 90 PLN (normalny) oraz 80 PLN (ulgowy). Wszystkie pozostałe karnety ważne tego dnia będą oczywiście do 21:00. Karnety można zakupić w dniu sylwestra w dowolnej kasie przy stoku.

1 stycznia meldujemy się na stokach punktualnie o 9:00 i jeździmy do 21:00. Nie ma zmiłuj! 

To co, wpadacie do nas na Sylwka? Czekamy!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: