facebook

Pierwszy śnieg w Zieleńcu

Dodano: 17.11.2022

Mamy to! Pierwszy śnieg zagościł w Zieleńcu. Prognozy na najbliższe dni zapowiadają przekroczenie magicznej granicy 0 stopni na termometrach. Wiecie, co to oznacza? Sezon 2022/2023 już nie zbliża się wielkimi krokami, a galopuje i jest bardzo blisko! W piątek jesli sprawdzą się prognozy odpalamy armatki, zaczynamy naśnieżanie i kluczowe przygotowania, aby szusowanko pod Orlicą było jak najbardziej przyjemne.

W Zieleńcu na przymrozki mało kto narzeka, skrobanie szyb to pestka, przy warunkach, jakie już niedługo zagoszczą na stokach! Choć pogoda potrafi zmienną być, wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach temperatury będą spadać, podobnie jak świeże dostawy białego puchu.

Za oknami pierwszy śnieg, widoczne i odczuwalne ochłodzenie, czyli wyraźny sygnał do uruchomienia armatek i rozpoczęcia finałowego odliczania do sezonu 2022/2023. Oczywiście ostatnie słowo ma aura, nie chcemy na niej wywierać presji. Jednak jeśli sprawdzą się prognozy, to już niebawem rozpoczniemy szusowanko w Zieleniec Sport Arena o czym będziemy na bieżąco informować!

Szukajcie gogli i rękawic, sezon tuż tuż!

Jeśli w waszych kalendarzach nie ma jeszcze podkreślonych na kolorowo dni, w które wpadacie pod Orlicę, zachęcamy, żeby nie czekać do ostatniej chwili. W pensjonatach i hotelach w Zieleńcu zostały ostatnie miejsca, a szczególnie ciasno w terminarzach zaczyna robić się w weekendy.

Gdy plany już ustalone, czas odszukać rękawice w kącie szuflad i odkurzyć kask. Przypominamy, że nie musicie dźwigać desek, czy kijków, na miejscu znajdziecie profesjonalnie wyposażone wypożyczalnie sprzętu.  Teraz już tylko wystarczy cierpliwie wypatrywać sygnału od nas.

Zima pod Orlicą zawsze pełna wrażeń

Na datę rozpoczęcia sezonu musimy jeszcze chwilę poczekać. Mamy jednak kilka pewników-atrakcji, które dla Was szykujemy. Jednym z nich jest, już 28 edycja Pucharu Orlicy. Pierwsze zawody w ramach tej najstarszej w regionie imprezy narciarskiej odbędą się 28 grudnia. Tej zimy nie zabraknie rozmaitych wydarzeń i imprez, na czele ze świętami i śnieżnym Sylwestrem.

Oczywiście czekają też na was 23 km tras o zróżnicowanym poziomie i 31 kolei oraz wyciągów. Te będą do Waszej dyspozycji codziennie od 9.00 do 20.00. Poza stokami znajdziecie równie ciekawe aktywności. Na szkolenia jeździeckie zaprasza Stajnia Gryglówka, a przygodę z końmi w roli głównej przeżyjecie także podczas organizowanych pod Zieleńcem kuligów.

Skipassy — ostatnie chwile zjazdów cenowych

Już tylko do końca listopada możecie złapać karnety z przedsezonowymi rabatami (wybierając karnet 6-dniowy na dowolne dni sezonu oszczędzicie 20%) Skipassy w prosty i wygodny sposób kupicie w sklepie internetowym na naszej stronie w sklepie. Do wyboru kilka wariantów, w tym sposób dostawy. Możecie poczekać na dostawę od listonosza, czy kuriera, lub nabyć voucher, który wymienicie na wejściówkę na stoki po przyjeździe do Zieleńca.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was także ubezpieczenie sportowe. Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby szusowanie pod Orlicą było bezpieczne, jednak czasami adrenalina i warunki pogodowe biorą górę.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: