facebook

Otwarcie zimowych ferii na Dolnym Śląsku z Radiem Wrocław

Dodano: 24.01.2019

Najbliższa sobota (26 stycznia), to pierwszy dzień zimowych na Dolnym Śląsku. Trudno wyobrazić sobie lepsze otwarcie, niż organizacja wydarzenia wspólnie z Radiem Wrocław, które czekać będzie na Was na naszych stokach!

Szaleństwo na stoku, czyli rozpoczynamy Ferie na Dolnym Śląsku! Już w najbliższą sobotę w naszej stacji czekać będzie na Was ekipa Radia Wrocław. Punktualnie o godzinie 12:00 tuż przy stoku Nartorama (w pobliżu dolnej stacji wyciągu kanapowo gondolowego Nartorama Skyway Express) ruszy studio, z którego nadawany będzie program specjalny.

Zieleniec na żywo na antenie Radia Wrocław!

Przedstawiciele radia poprowadzą audycję wprost ze stoku narciarskiego. Wśród gości, których będzie można usłyszeć na antenie, znajdą się eksperci w ważnych dla narciarzy i snowboardzistów dziedzinach.

Będą więc rozmowy o samym Zieleńcu – jego unikalnym mikroklimacie i trasach – dowiemy się między innymi w jaki sposób przygotowuje się stoki. Instruktor narciarstwa podpowie, jak najlepiej uczyć dzieci i jak zadbać o ich bezpieczeństwo. Oprócz tego na antenie poruszone zostaną ważne i przydatne dla pasjonatów białego szaleństwa kwestie, ciekawostki i informacje.

Konkursy, nagrody i doskonała zabawa!

Wszyscy, którzy tego dnia pojawią się na stoku, będą mogli spróbować swoich sił  w konkursach organizowanych przez dziennikarzy Radia Wrocław. Będziemy rzucać śnieżkami, szukać skarbów w śniegu, przeciągać linę, bawić się w berka. Podobno goście z Radia Wrocław mają zabrać ze sobą wielki wór radiowych nagród! Zapowiada się więc pyszna zabawa, tym bardziej, że zimę mamy w Zieleńcu, że ho ho!

Jeśli zaplanowaliście pobyt w trakcie ferii, świetnie się składa. Ale jeśli nie macie jeszcze planów na najbliższy weekend, koniecznie wpadajcie w nasze skromne progi. Warunki – że aż miło, atmosfera jak zwykle – bajecznie energetyczna. Klimat? A to już musicie przekonać się na własnej skórze.

Ferie z Radiem Wrocław w Zieleńcu!

Sobota, 26 stycznia na stoku Nartorama od godziny 12:00.

Czekamy na Was!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: