facebook

Ostatnie dni przedsprzedaży z rabatami do 25%

Dodano: 24.10.2022

Halo, z tej strony zima, jak to jeszcze nie macie karnetów?! Klawiatury, tablety, smartfony w dłoń i zaglądajcie na naszą stronę. Już tylko do 31 października możecie złapać promocje na wejściówki do świata śnieżnego szaleństwa. Nowy odcinek serialu poczeka, ale nie możemy tego samego powiedzieć o rabatach na skipassy. Ostatni tydzień 25% zjazdów cenowych właśnie wystartował!

Do rozpoczęcia sezonu pod Orlicą odliczamy już nie miesiące, a tygodnie. Ależ nas to cieszy! Na stokach trwają ostatnie przygotowania, by móc dla Was kręcić jak najdłużej się da, bo jak dobrze wiecie, Zieleniec poddaje się ostatni. W wypożyczalniach narty posmarowane, kaski odkurzone i starannie poukładane na półkach. Terminarze w pensjonatach coraz bardziej wypełnione. Czekamy na zamówioną dostawę świeżego, białego puchu, przymrozki i  zaraz śmigamy na stoki. A Wy?

Ostatnia prosta zjazdów cenowych

Przedsprzedaż karnetów na sezon 2022/2023 to prawdziwe kino akcji. Adrenalina, szybkość i gotowość do poświęceń — w końcu pierwsze skipassy sprzedały się tuż po północy, a I etap zakończył się błyskawicznie. A to tylko oznacza, że Wasz apetyt na #szusowanko jest naprawdę duży. Wcale nas to nie dziwi, mamy to samo!

Co ważne druga pula karnetów nie jest limitowana. Wystarczy pilnować kalendarza, żeby zdobyć przepustkę na stoki z rabatami. I to nie byle jakimi, mówimy o obniżkach od 15% do nawet 25% w porównaniu z regularnymi cenami w trakcie trwania sezonu w Zieleńcu. Przypominamy, że w naszej ofercie czekają na Was różnorodne wersje karnetów – 2, 3 oraz 6-dniowe (w wariancie na dowolne dni sezonu oraz następujące po sobie). Jeszcze nie wiecie, na co się zdecydować?

Złap przedsezonowe okazje

Przedstawiamy przepis na udaną zimę pod Orlicą, dostępny w kilku odsłonach. Na pierwszy ogień (lub mróz) idą znane i lubiane karnety 6-dniowy dzień po dniu i 3-dniowy dzień po dniu, za które do końca października zapłacicie 15 % mniej. Na dokładkę proponujemy 20- procentową zniżkę na skipassy w opcji 2-dniowy dzień po dniu oraz 3-dniowy na dowolne dni sezonu. Za tę przyjemność zapłacicie odpowiednio 56 zł i 87 zł mniej.

Ale to nie wszystko! Przygotowaliśmy też deser — karnet 6-dniowy w wariancie na dowolne dni sezonu. Możecie go złowić z rabatem 25% i w ten sposób zaoszczędzicie aż 207 zł. I jak tu się nie skusić? Nic, w tym dziwnego, że promocja została doceniona już przez wielu koneserów zarówno jednej, jak i dwóch desek.

Gdy aż po brzegi wypełnicie koszyk na naszej stronie wystarczy, że dokonacie jeszcze jednego wyboru. Od Was zależy sposób odebrania przepustek do śnieżnego szaleństwa. Skipassy możecie zamówić z opcją dostawy do domu. Wtedy kurier, czy listonosz wręczy Wam karty, z którymi możecie się udać bezpośrednio do bramek. Trudno Was złapać pod jednym adresem? Nie ma sprawy, wybierzcie wtedy drugą opcję, czyli zakup vouchera. Z nim po przyjeździe do Zieleńca odbierzecie swój karnet w automacie przy Grapie G10.

Nowy sezon, nowy harmonogram — kręcimy od 9:00 do 20:00

Przypominamy, że w nowym sezonie pod Orlicą zmienia się czas pracy Zieleniec Sport Arena. Z wyciągów i kolei skorzystacie od 9:00 do 20:00. Choć podwyżki cen prądu oraz świadomość istoty ograniczania zużycia energii elektrycznej skraca nocne jazdy o 1 godzinę, to nadal czeka na nas 11 godzin pełnych adrenaliny i dobrej zabawy.

Wszystko z widokiem na piękne panoramy Gór Orlickich i w towarzystwie niezwykłego mikroklimatu. Macie jeszcze jakieś wątpliwości, jak i gdzie najlepiej spędzić zimowy urlop? Zimo, jeszcze tylko dopniemy ostatni guzik i jesteśmy gotowi!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: