facebook

Ostatnie dni przedsprzedaży z rabatami do 20%, ale…

Dodano: 25.11.2019

Początek sezonu coraz bliżej. Dlatego jeśli ktoś z Was nie zaopatrzył się w karnet, do 30 listopada może to jeszcze zrobić korzystając przy tym z rabatów sięgających 20-procent. Co będzie potem? W tej sprawie mamy dla Was wiadomość dobrą i bardzo dobrą.

Z niecierpliwością wyczekujemy pierwszych silniejszych przymrozków, które pozwolą nam na odpalenie armatek. Jesteśmy w pełnej gotowości – wszystkie prace dopięte na ostatni guzik. 4-5 stopni mniej i ruszamy pełną parą. A raczej pełnym śniegiem.

Dane płynące z naszego sklepu internetowego dowodzą, że ruszyliście na zakupy po ski-passy licznie i błyskawicznie. Chcieliśmy jednak przypomnieć, że do najbliższej soboty 30 listopada trwa okres przedsprzedaży. Jeśli ktoś z Was jeszcze nie skorzystał, a ma w planach, gorąco do tego zachęcamy. Rabaty wciąż są pokaźne – w przypadku karnetu 6-dniowego (na dowolne dni w trakcie całego sezonu) otrzymacie 20% zniżki, co jest równowartością 117 złotych!

Wszystkie szczegóły dotyczące okresu przedsprzedaży znajdziecie w tym artykule na naszej stronie, natomiast ski-passy kupić możecie w naszym e-sklepie. Również tam, począwszy od 1 grudnia i aż do 29 lutego, niektóre karnety dalej będą nieco tańsze bo z 5% rabatami. I to jest to dobra wiadomość, o której pisaliśmy na początku.

Natomiast bardzo dobra dotyczy tego, że równo ze startem nowego sezonu narciarskiego 2019/2020 ruszy w Zieleńcu specjalna akcja #szusowanko za 50% ceny. Oznacza to, że wybrane karnety do naszego ośrodka będą dokładnie o połowę tańsze – do 20 grudnia i od 9 marca aż do końca sezonu. O szczegółach tej akcji przeczytacie z kolei w tym artykule.

Przypominamy, że:

cały czas możecie monitorować panującą u nas aurę na:

Zakwaterowania i wyżywienie załatwicie tu:

Natomiast kursy nauki jazdy na nartach i snowboardzie zarezerwujecie tutaj. Dodatkowo przypominamy, że w tym sezonie do Waszej dyspozycji będą również nasze snow parki.

Do zobaczenia na zielenieckich stokach już całkiem niedługo!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: